Dokonalé nehty po celý týden

O nehtech, které vydrží krásné celých sedm dní, sní snad každá žena. A díky nám se vám to splní!

Krásné a upravené ruce jsou naší vizitkou, o to více zamrzí, když zainvestujete nemalé peníze do drahého laku a on se i i přesto začne po dvou dnech z nehtů loupat. Poradíme vám pár tipů, díky kterým vás tohle už trápit.

Neustálé lakování a odlakování nehtům příliš neprospívá. Naštěstí existuje pár triků, které vám pomohou. Nedělá jim například příliš dobře, když se před jejich úpravou naložíte do vany. Nehet je totiž porézní a vodu do sebe „nasaje“, takže k němu potom lak už nepřilne tak dokonale.

To samé platí i pro výživné olejíčky. A nezapomeňte nehty před lakováním odmastit alkoholem.

Podkladový lak

Základem krásných nehtů je bezbarvý podkladový lak. Má speciální složení, které umožní barevnému laku snáze přilnout k nehtu, a ten pak vydrží déle.

Pokud používáte často výraznější barvy, měl by být pro vás tento lak samozřejmostí. Dokáže totiž zabránit tomu, aby se pigment dostal přímo do nehtového lůžka a způsobily jeho zažloutnutí.

Zásady lakování

Ať už se jedná o podkladový, barevný nebo krycí lak, vždy je nutné nanášet ho i na hrany nehtů.

Jednotlivé vrstvy tak uzavřete a sníží se tak pravděpodobnost nežádoucího odlupování. Pokud se vám nehty třepí, bývá to většinou první známkou nešetrného odlakování. V takovém přípradě se pokuste nehty alespoň dva až tři dny nelakovat, nebo je potáhněte gelovým lakem, pod kterým budou mít čas se zregenerovat.

reklama
reklama