Dokonalé osvěžení z kabelky

Při slunečném počasí může být pleť dehydratovaná. Povzbuzení je nutnost

Máte rádi slunečné počasí, ale trpíte přílišným horkem? Vaše pleť si zaslouží zejména ve vedrech povzbudit.

Obvykle na chvíli pomůže opláchnutí obličeje studenou vodou, poté je ale potřeba obnovit ochrannou vrstvu krému. Existuje ale jednodušší řešení.

Mlžný závoj

Stačí si pořídit voňavou pleťovou mlhu. Můžete ji mít neustále po ruce, třeba v kabelce nebo v šuplíku v práci. Pak už stačí jen kdykoli během dne po ní sáhnout, stisknout rozprašovač a hned se na vaši pleť snese jemná mlha, která okamžitě celou tvář osvěží a lehce provoní.

Pleťové mlhy krásně osvěží a dodají i potřebnou péči.

Můžete ji aplikovat jak na nenalíčenou pleť, tak i přes make-up – a nejen na tvář, ale i na dekolt nebo klidně i celé tělo a také vlasy. Pak už nemusíte dělat vůbec nic, jen si vychutnat ten svěží pocit.

Osvěžující pleťová mlha poskytuje sluncem vysušené a unavené pleti vzpruhu, nejen že ji osvěží, ale také pomůže zklidnit, zjemní ji a posílí její ochrannou vrstvu, čímž pomáhá předcházet nežádoucí dehydrataci. Její jemná vůně navíc potěší i ostatní smysly.

Termální voda pro citlivky

Pokud máte citlivou pleť, mohla by ji parfemace v horku podráždit. Ale i to má řešení – vám bude spíše vyhovovat termální voda ve spreji.

Ta se používá úplně stejně jako mlha, ale je neparfemovaná a obsahuje vysoký podíl minerálů, které dodávají pokožce vše potřebné a přitom ji nepodráždí. Pokud budete chtít osvěžení ještě více umocnit, dejte sprej s pleťovou mlhou nebo termální vodou před použitím vychladit do lednice.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden