Dokonale utajená láska v Ulici?

Vypadá to, že k sobě mají Markéta a Vasil opravdu blízko. Je jejich vztah skutečně jen čistě přátelský, anebo přerostl v něco víc?

MARKÉTA STEHLÍKOVÁ (37) mluví o svém soukromí jen zřídka. Ačkoli by měla být v současné době zadaná, zdá se, že jí do života vstoupil ještě někdo – sympatický kolega VASIL FRIDRICH (45)!

Už několik let si snad ani nelze představit Ulici bez sympatické kriminalistiky Karly v podání Markéty Stehlíkové (37). A ani herečka si svou roli nemůže vynachválit. Sama se nikdy netajila tím, že dosáhnout v Česku na nějakou pořádnou filmovou roli je tak trochu nad její síly, i proto je ráda, že má kromě divadla alespoň nějaký zdroj obživy, který ji zároveň i baví.

„Fakt se tam pokaždé těším, i když musím ráno vstávat a někdy remcám, že mám málo času nebo nemám volný víkend. Myslím, že je to jeden z mých splněných snů – někam

Zbývá vám 87% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden