Můj čas na kafíčko

Dokonale utajená svatba s Forejtem?

Tak moc si přála svatbu, až se jí tento sen měl splnit. Doneslo se k nám, že se herečka ze seriálu ZOO Eva Burešová (30) měla potají provdat za kuchaře a porotce MasterChef Česko Přemka Forejta (37).


Svatba měla proběhnout jen za účasti těch nejbližších a úplně mimo dohled novinářů. Herečka chtěla hlavně soukromí a klid na svůj velký den a to se nejspíš podařilo. Kdy ale Burešová přizná, že už s Forejtem nejsou jen partneři, ale manželé?


Přemek Forejt (37).

Tohle nikomu neřekne

To se těžko odhaduje. Ačkoli je totiž hodně aktivní na sociálních sítích, milostný život tam moc nesdílí. Jednoduše se pro ni jedná o příliš soukromou záležitost, kterou si chce nechat jen pro sebe. Herečka se v poslední době několikrát svěřila, jak ji trápí svět sociálních sítí a internetu obecně.

Ošklivé urážky a pomluvy

Často má někdo potřebu ji tam urážet a ponižovat.  S jedním takovým člověkem je dokonce Burešová připravená se soudit. Vyhrožuje mu tím, protože namítl, že se „prokouřila“ k místu porotkyně v pořadu Česko Slovensko má má talent.

„Tak co myslíte, potáhneme to k soudu za urážku na cti, anebo se pan alfa chytí za nos po zveřejnění?“ zeptala se svých sledujících. Jenže k tomu nedošlo, a herečka už tak kontaktovala svého právníka a zjišťuje možnosti, jak se bránit. Naštěstí se ale najde i dost lidí, kteří umí ocenit její talent a schopnosti.

Má i spoustu příznivců

„Skvělá umělkyně, která může být inspirací pro začínající zpěváky. Top výběr, tleskám,“ potěšil ji jeden z fanoušků. Pokud se tak Burešová opravdu vdala a tají to, vlastně se jí nedivíme.

Určitě by se našla spousta lidí, kteří by začali kritizovat její šaty, oblek ženicha či třeba i výběr svatebního menu. Nám se každopádně nepodařilo zjistit, co je na tajné svatbě pravdivého. Nepřekvapilo by nás ale, kdyby k ní skutečně došlo.

Kdo jí zlomil srdce?

Herečka se chtěla moc vdávat už během předchozího vztahu s hudebníkem Michaelem Krásným (40). Ten jí ale i přesto, že mu porodila syna Nathaniela (6), utekl. Nejspíš se tehdy lekl rodičovských povinností. To už jistojistě Evu Burešovou ve vztahu s Forejtem nepotká.

Tomu totiž syna Tristana Williama (1,5) porodila před necelými dvěma lety a stále jsou spolu. Snad jim tak láska vydrží. Jestli se ale opravdu vzali, či nikoli, na tu informaci si asi budeme muset ještě nějaký čas počkat.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden