Moje šťastná hvězda

Dokonale utajený románek s kolegou Jastrabanem?

Moje šťastná hvězda

Vzájemné city si prý Krbová a Jastraban dlouho zakazovali. Nicméně říká se, že srdci člověk neporučí. Opustí kvůli tomu své životní partnery?

Vypadá to, že LJUBU KRBOVOU (64) a ADRIANA JASTRABANA (54) nepojí jen pracovní projekty. Oba herci se netají tím, že k sobě mají velmi blízko i v osobním životě. Tají tak přede všemi svou lásku?

Herci Ljuba Krbová (64)Adrian Jastraban (54) už k sobě neodmyslitelně patří. Asi nejvíce si je fanoušci a televizní diváci zapamatovali jako Aničku a Bedřicha ze seriálu Ulice. Není to však jediný pracovní projekt, který je spojil. Už nějakou dobu se navíc proslýchá, že se ti dva do sebe bláznivě zamilovali.

Stýskalo se jim?

Dlouhé roky se vídali takřka denně. Když se však herec rozhodl z oblíbeného seriálu odejít, herečka to snášela poměrně těžce. Jastraban se tehdy nechal slyšet, že by se chtěl soustředit na nové pracovní výzvy a od postavy Bedřicha si potřeboval trochu odpočinout. Zároveň se také svěřil, že se za těch sedmnáct let do Bedřicha tak trochu vžil.

Naznačil tak, že i on se zamiloval do Krbové, se kterou v seriálu nějakou dobu žil? Říká se, že možná proto nakonec raději zvedl kotvy, aby se celá situace nepříjemně nezvrtla. Krbová prý jeho odchod doslova obrečela, neboť byla na blízkost svého kolegy a přítele dlouho zvyklá. Mimo jiné se nechala slyšet, že se

Zbývá vám 82% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden