Můj čas na kafíčko

Dokonale utajený rozchod s manželem Janem Ryškou?

Hvězda seriálu Zlatá labuť Kristýna Ryška (39) se prý před nějakou dobou potají rozešla se svým druhým manželem,   Janem Ryškou. Doneslo se k nám, že to měl být výsledek dlouhodobé krize, která odstartovala, když přijala roli ve Zlaté labuti. Skončila tak herečka sama?


Nebyla to jen krize?


Jejímu manželovi prý mělo vadit její časté dojíždění do Prahy na natáčení. Herečka s ekonomem totiž žijí v odlehlejším Rožnově pod Radhoštěm, a navíc často dojížděla do české metropole vlakem. Podle veřejně dostupných informací odjížděla Ryška natáčet i dvacetkrát měsíčně a s rodinou trávila opravdu minimum času.


Zlatou labuť vyměnila za Jednu rodinu.

Jedna role za druhou

Když natáčení skončilo, spadl jí kámen ze srdce. Už prý nebude muset manželovi odpovídat na otázky, kdy přesně přijede domů. Zajímavé ale je, že ačkoli je Zlatá labuť a její poslední třetí řada natočená, Ryška do Prahy znovu dojíždí. Momentálně je totiž součástí dalšího seriálu, a to konkrétně Jedné rodiny.

Bojí se odmítnout práci?

A to je velmi zvláštní, neboť se očekávalo, že teď bude doma a dá si od natáčení pauzu. Dokonce se objevily informace, že si snad měla i domluvit brigádu v kavárně ve svém rodném městě.

Na to ale nejspíš teď nemá čas a kvůli tomu vznikají jen drby, že je pro ni kariéra důležitější než rodina. Fakt je, že si své místo v seriálech musela Kristýna Ryška tvrdě vybojovat. Před lety sice hrála v seriálu Ulice, a to roli Theodory Nekonečné, ale od té doby ji režiséři jakoby ignorovali.

Je rozchod realita?

Možná tak má nyní pocit, že jakmile odmítne nějakou nabídku, znovu se jí dveře do televizních projektů zavřou, a to ona rozhodně nechce. Stěhování s rodinou do Prahy ale nepřichází v úvahu, protože to v Rožnově pod Radhoštěm miluje a vždy se těší, až dotočí a zase se tam vrátí.

Snažili jsme se zjistit, jak to je s jejím údajným tajným rozchodem s manželem, více podrobností jsme ale nezjistili. Myslíme si ale, že je to celé přitažené za vlasy. Spíš se s manželem domluvila, že sice bude natáčet Jednu rodinu, ale nic dalšího si k tomu nepřibere.

Jsou to jen pomluvy?

Pravda je, že nedostala tak velký prostor, takže nenatáčí každý den jako v případě Zlaté labutě. Pevně tak věříme, že v jejím manželství s Janem Ryškou je vše urovnané k jejich spokojenosti a rozchod není aktuální.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden