Dokud žila Štěpánka, žádná jiná žena pro něj neexistovala

Štěpánce definitivně ujel vlak a ona to psychicky neunesla. Podstoupila plastickou operaci, ale ani ta jí nepomohla.

Manželství Jana Přeučila (85) a Štěpánky Haničincové (†68) bylo dlouhá léta šťastné. Když si ale na Štěpánku došlápl vládnoucí režim, hledala útěchu v alkoholu. Ani pak ji ale Jan neopustil a zůstal s ní až do hořkého konce.

Osmdesátku už má hezkých pár let za sebou, a přesto nás udivuje svou energií, věčným optimismem a neutuchající láskou k životu. Vynikající herec, dabér a pedagog specializující se na výuku rétoriky Jan Přeučil (85) by si měl přitom na co stěžovat.

Přišly i chvíle plné bolesti dvakrát

Jana Přeučila život rozhodně nešetřil, a to ani v raném dětství. Když se potom už jako dospělý muž oženil se Štěpánkou Haničincovou (†68), zažil s ní nejen krásné chvíle, ale i okamžiky plné bolesti, kdy ztrátu milované práce řešila

Zbývá vám 87% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden