Doma musí poslouchat?

V seriálu hraje pořádného svůdníka, v reálu je to ale poslušný partner a tatínek. Herec ze seriálu Ulice Tomáš Dastlík (45) honí v seriálu jednu sukni za druhou.

Mnohým hercům se občas stane, že se jejich role v seriálu promítnou do jejich soukromých životů. Tomáš ale očividně mezi tento typ herců nepatří. Nebo spíš k tomu nemá žádnou příležitost.

Chtěl by si víc užívat?

Jakmile se totiž vypnou kamery, Tomáš okamžitě pospíchá domů za svou přítelkyní Eliškou (32) a jejich dvěma syny Ondřejem (3) a Štěpánem (3 měsíce). Není pochyb o tom, že se svou rodinou tráví čas rád, ale na druhou stranu by údajně uvítal i trochu té volnosti, po které se mu čas od času přece jenom stýská.

Zdá se, že ho jeho přítelkyně má pořádně pod palcem a nedopustí, aby se choval jako Martin Maléř z Ulice. Údajně ho chce mít pořád u sebe a je nerada, když musí někam odejít.

Zpočátku mu to nemělo ani trochu vadit, postupem času ale zjistil, že se z něho stal pořádný podpantoflák, a takové nálepky se chce zase co nerychleji zbavit.

Hlídá si ho

Dastlík ale přitom nemá v úmyslu udělat něco špatného. Rád by si zašel třeba jen popovídat s kamarády. To má ale očividně smůlu. Jak dlouho to ale herec vydrží? Být neustále buď v práci, nebo zavřený doma, to nemůže bavit dlouho snad nikoho normálního.

Jak to ale udělat tak, aby on alespoň občas na chvíli „vypustil páru“ a jeho družka za to na něj nebyla pak několik týdnů naštvaná? Nejspíš se bude muset všemu postavit čelem jako chlap a prosadit si svou.

Partneři by měli dělat kompromisy, jinak nemá jejich vztah ani náhodou šanci na přežití. Měli by se ale snažit, jak jen to jde, už jenom kvůli jejich dvěma malým synům, kteří je momentálně potřebují víc než cokoli jiného.

Třeba Tomáš nakonec vychladne a dojde mu, že poflakovat se někde už dávno není pro něho a že jeho srdce bije jenom pro jeho milovanou a rozrůstající se rodinu.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden