Dominika Gottová: Pozor! Jde po ní finský přízrak Timo

Stále bojuje o lásku své manželky Dominiky Gottové. Ale Dominika, alespoň ve chvilkách, kdy je střízlivá, o finského hromotluka se zájmem o alkohol, drogy, ženy a peníze těch druhých nestojí. A kdo by se divil!


Nicméně přízračný kytarista s prázdnými kapsami nehází flintu do žita, i když si občas odskočí za jinou ženou a vůbec se tím netají. Neustále se vrací do Prahy, což udělal i v současné době, kdy se otevřely hranice.

A tak si Timo Tolkki, jako už tolikrát, přijel pro stále ještě svou Dominiku. Ta však dává najevo, že stojí jen o jediné: urychleně odcestovat do Finska a tam se nechat se severským medvědem rozvést. Do svého skromného pražského bytečku zakázala vstup cigaretám a Timovi, což musela slíbit i paní majitelce, která má z Fina hrůzu, ostatně jako každý.

Timo k ní nesmí. Je to jedna z podmínek nájemní smlouvy,“ podotkl zdroj z blízkého okolí.  Tohle nevypadá na vřelé vztahy. Podle důvěryhodných zdrojů to kytarista už pomalu vzdává. Na sociální síť si napsal, že je v komplikovaném vztahu, ale nedodal, že v tak komplikovaném, že se zřejmě co nevidět u finského soudu rozpadne napadrť.

reklama
reklama

Komentáře