Donutila ho dluh zaplatit?

SIMONA KRAINOVÁ (48) se všem ráda chlubí luxusním stylem života. Manžel KAREL VÁGNER (45) ji ale před veřejností shodil.

Modelka a podnikatelka Simona Krainová (48) si potrpí na dokonalost a kvalitu. Když jede na dovolenou, najdete ji většinou v těch nejluxusnějších resortech, a na svých sociálních sítích sdílí jednu polonahou fotku za druhou.

Se svým manželem Karlem Vágnerem mladším (45) je už přes deset let a mají spolu dva syny, Maxe (10) a Bruna (8). Málokoho by však napadlo, že za veškerým tímhle pozlátkem se skrývají i finanční problémy.

Šlo o nevyřízené účty z minulosti

A to ne malé. Na Karla byla totiž v roce 2019 vypsána exekuce, protože měl na krku dluh, který činil víc než milion korun.
O co šlo?

Syn hitmakera Karla Vágnera (78) v minulosti pracoval pro televizní program Fashion TV a právě tam dluh vznikl. „Je to vyvrcholení mých interních sporů s bývalým společníkem. Je to patnáct let stará záležitost ohledně Fashion TV,“ svěřil se Vágner.

Ani tak to ale Simona nemohla vydýchat. Přestože všude, kudy chodil, tvrdil, že jeho žena nemá s exekucí nic společného, protože mají rozdělené společné jmění, nebylo to nic platné.

Posmívali se jí?

Někteří lidé se jí údajně začali posmívat kvůli tomu, že ze sebe dělá dámu, a přitom dluží miliony. To pro modelku byla asi pořádná potupa, a proto se rozhodla jednat. Na manžela nejspíš zatlačila s tím, aby dluh okamžitě celý vyplatil.

Pár dní nato se tak skutečně stalo. Pohledávka je skutečně vyplacená a Krainová doufá, že už se jim nic podobného nepřihodí, to už by asi přes srdce jen tak nepřenesla.

reklama
reklama

Komentáře