Donutilovi: Lépe by jim bylo každému zvlášť!

Převážnou část roku se Zuzana Donutilová (58) a herec Miroslav Donutil (67) věnují výhradně pracovním povinnostem. Miroslav jde z role do role, jelikož hraje nejen v divadle, ale také ve filmech a seriálech.

U nás tak patří k vůbec nejvíce vytěžovaným umělcům. Jeho manželka zase den co den osobně dohlíží na chod vlastní kavárny v centru Prahy. Jednu za čas se sice manželé domluví, že pracovat nebudou, ovšem takových chvil je opravdu málo.

„V podstatě se míjíme,“ přiznala před časem Zuzana a bylo na ní znát, že z toho nemá zrovna radost. Za celý letošní rok totiž společně stihli akorát únorovou dovolenou u moře a pár chvil strávili začátkem léta v Karlových Varech.

Právě tam však vedle sebe působili spíše jako dva cizí lidé. Sice se vedli za ruku a chtěli vypadat jako ten nejzamilovanější pár pod sluncem, ovšem moc jim to nešlo. Spíš se zdálo, že si každý žije tak trochu ve své bublině, a když do ní toho druhého pustí, moc to nefunguje.

V manželství jsou spolu Donutiovi 41 let, ovšem nikde není psáno, že spolu budou navždy. Pracovat na vztahu se totiž musí nejen na jeho začátku, ale i v průběhu let. Jak si totiž jeden druhého přestane všímat, často se pár úplně odcizí a i doma vedle sebe působí spíše jako dva spolubydlící. Nebude chtít Donutil přehodnotit, jestli s manželkou vůbec zůstane?

reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden

reklama