Dopadne jako jeho bývalá žena?

Mezi nimi je to už delší dobu na ostří nože. Situace se prý nijak výrazně nezlepšila, spíš naopak. David Prachař (60) se údajně od své ženy Lindy Rybové (43) odstěhoval. Už ji prý nemohl vystát, a tak se raději rozhodl, že si od ní dá na nějaký čas pauzu.

Takhle ale prý probíhal i rozvod s jeho první ženou Danou Batulkovou (61). Pohnulo to však s jejich vztahem? Vůbec ne. Rybovou tím ještě víc naštval, protože ji nechal na domácnost úplně samotnou. Ona je živitelka rodiny a nemá prý čas na to, běhat kolem plotny nebo se s dětmi učit.
Spíš se zdá, že svým krokem Prachař celou situaci zhoršil. Prý si nemohou přijít na jméno.

Velký žárlivec

Prachař si s návratem k rodině dává celkem načas, a otázkou je, zda se vůbec plánuje vrátit. Nebylo by to poprvé, co tohle udělal.Není také žádným tajemstvím, že na svou manželku občas až chorobně žárlil. Celé dny je jen v práci, kde jí dělají společnost její herečtí kolegové, což se mu vůbec nelíbí. Prý ví, jak to občas na place chodí, a nechce, aby se jeho žena nějakým způsobem zkazila.

Ona však jeho chování a přístup nikdy nechápala, jako herečka se přece jen živí už dlouhá léta, takže prý ví, co může a co ne. Někdy má prý dokonce pocit, že je David spíš jako její otec než její partner.
Narážela snad na jejich věkový rozdíl? Nejspíš ano, protože dřív, když David taky chodil normálně do práce, si rozuměli mnohem víc. Podle ní ze sebe ale teď začal dělat přechytralého pána, což rozhodně není nic pro ni.

Prachař má údajně pocit, že když je starší, je také moudřejší, což se jeho manželce nelíbí. Věk přece nedělá z nikoho chytřejšího nebo hloupějšího. Dřív by jí nenapadlo, že by jí jejich věkový rozdíl mohl vadit, ale začíná poznávat, že to má jasné nevýhody.

Chtějí se rozvést?

Jejich manželství je oba nějakým způsobem negativně poznamenalo. Prachař po boku Rybové zestárl, tvrdí mu to prý jeho kamarádi. Na tváři mu jsou vidět všechny starosti, které ho trápí, a jeho žena ho prý nedokáže podpořit.

Naopak mu přidává další tíhu. Rybová si zase manželství s Prachařem představovala úplně jinak. V minulosti ho přebrala herečce Daně Batulkové, která se na ni dodnes nemůže ani podívat. Rybové to tehdy přišlo jako adrenalin a dobrodružství, ale postupem času jejich vášeň prý začala opadat.

Oba to nejspíš cítili, ale ani jeden to nedokázal dát najevo. Když David přestal pracovat, byla to pro Lindu velmi nepříjemná rána. Nechtěla být na všechno sama a mít doma manžela, který jen sedí na pohovce a pije pivo.

Ale přesně tak se údajně Prachař choval. Jak to s jejich manželstvím dopadne? Jejich pauza může trvat pár týdnů, ale taky napořád.

reklama
reklama

Komentáře