Můj kousek štěstí

Dopřejte řasám a obočí na podzim restart

Stejně jako pokožka a vlasy, i obočí a řasy potřebují po létě hýčkat. Trocha péče se rozhodně vyplatí.


Domácí barvení není žádná věda


Na trhu je spousta barev na řasy i obočí. Vyberte si takovou, která vám zaručí patřičný efekt, a přitom bude maximálně šetrná. Oxidační barvy na obočí dodávají barevný pigment prostřednictvím oxidantu přímo do struktury chloupků a výsledná barva je tak výraznější. Další variantou jsou veganské barvy na obočí bez oxidantů. Barevné pigmenty v tomto případě obalí chloupek, obočí tak získá plnější vzhled, a proto jsou vhodné především pro ženy s řidším obočím a také pro ty, které mají citlivou pokožku. Díky šetrnému složení jsou tyto barvy určené i pro barvení řas.


Séra pro délku a hustotu


Pokud máte po létě řasy krátké a polámané, vyzkoušejte některé z růstových sér. Vsaďte na séra s přírodními složkami, nejlépe opět veganská, neobsahující hormony nebo prostaglandiny. Díky nim budou vaše řasy za 8 týdnů výrazně delší a hustší. Při pravidelném používání uvidíte první výsledky už po 4 týdnech.


Stylingové gely


Další možností péče o řasy i obočí jsou stylingové přípravky s vyživující složkou – gely na řasy a obočí. Ty je dlouhodobě vyživují, zvlhčují a dodávají jim lesk. Průhledný gel navíc zafixuje obočí do požadovaného tvaru, u barvených řas a obočí pak chrání barvu a zabraňuje jejímu blednutí.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden