Komu zakázala číst svoji knihu?

Asi jen stěží se najde někdo, kdo by v posledních týdnech nezaznamenal jméno herečky Veroniky Žilkové (60) a to, že u příležitosti svého životního jubilea vydala knihu svých pamětí.


V ní poodhaluje svoje soukromí a některé pasáže veřejnost doslova šokovaly. Je proto velmi zarážející, že se v jejím nejbližším okolí najde člověk, který knihu nečetl a prý to nemá ani v úmyslu.


Chce pokračování


A tím není nikdo jiný než Veroničin manžel, herec a politik Martin Stropnický (65), který momentálně působí jako velvyslanec v Izraeli. Žilková mu dokonce čtení svého životopisu podle všeho zakázala. Kdo by si myslel, že je to ze strachu, aby se o ní nedozvěděl něco pikantního, mýlil by se.


Pravým důvodem zákazu je údajně fakt, že se herečka, kterou diváci viděli například v seriálu Hvězdy nad hlavou, bála, aby se její muž neurazil, že je mu v knize věnováno tak málo prostoru.


„Martin mě naučil, že bychom se ve vztahu neměli tvářit, že náš minulý život neexistoval,“ říká k tomu Žilková a dodává, že svému třetímu manželovi jistě bude věnovat víc prostoru v dalším pokračovaní. Materiálu, který ještě nezveřejnila, má totiž údajně ještě opravdu hodně.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden