Moje šťastná hvězda

Došly Kaňokové a Kotasovi peníze a vrací se do práce?

Mezi partnery je to prý hodně napjaté.

Před pár měsíci se stala Beáta Kaňoková (35) dvojnásobnou maminkou, už se ale spekuluje o tom, že zase půjde do práce. Prý nemá na vybranou.


Vztah jim prý už nějakou dobu nefunguje. Krizi se asi na chvíli povedlo zažehnat díky tomu, že Beáta Kaňoková (35) v únoru porodila syna.


Hvězda seriálu Zlatá labuť je samozřejmě šťastná, podle všeho už ale spěchá do práce. Povídá se, že kameraman Tomáš Kotas (36) nefunguje tak, jak by měl. Pokud je to pravda, pro Kaňokovou by to byl tak trochu návrat do minulosti.


Tomáš Kotas (36). Chemie mezi nimi je podle všeho dávno pryč.

Zase špatný chlap?

Když totiž bývalému partnerovi, herci Tomáši Havlínkovi (31), porodila dceru Juditu (4), ten jí velkou oporou nebyl. Kaňoková nedávno přiznala, že kvůli němu dokonce málem přišla o jednu velkou roli, protože její ex nesouhlasil, aby pracovala.

Je tedy možné, že se teď situace svým způsobem opakuje, jen v opačném „gardu“. Rozdíl je prý momentálně v tom, že se musí hodně otáčet, aby vůbec bylo na živobytí. Pro mnoho lidí je to šok. Ale ne první. Nechápavě kroutili hlavami už poté, co herečka oznámila druhé těhotenství.

V té době se totiž spekulovalo, že se Kaňoková s Kotasem rozcházejí, dokonce se hovořilo o tom, že si našli oddělené bydlení. A pak bum, mimčo! No a pak je tu ještě jedna věc.

S bývalým partnerem Tomášem Havlínkem (31) se prý neshodli na ničem.

V rodičovství tápala

Není tajemstvím, že se Kaňoková plácala ve výchově dcery. Přiznala, že si koupila knihy, které téma řeší. Také chodila na terapie s tím, že potřebuje poznat sebe samu.

Není se čemu divit, že pro někoho mohlo být její druhé těhotenství tak trochu záhadou. Tím spíš, že byli a možná stále jsou s Kotasem na kordy. V redakci jsme se shodli na tom, že by situaci dost uklidnilo, kdyby ji přítel konečně požádal o ruku.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden