Můj kousek štěstí

Dostal nabídku, která se neodmítá!

Jan Kraus získal novou životní roli! Nejen, že je roky uznávaným moderátorem a hercem a ve svém civilním životě manželem, otcem a dědečkem, nyní se z něj stal dokonce učitel! Na soukromém vzdělávacím institutu bude učit svůj Byznys podle Jana Krause.

„V rámci zavádění nového konceptu vzdělávání jsme hledali zajímavé osobnosti z českého byznysu, které mají co předávat dál,“ sdělila ředitelka školy ELAI, která kurzy pro veřejnost pořádá. A protože soukromý institut neplatí rozhodně špatně, Kraus i přes svou pracovní vytíženost novou nabídku přijal.

Nebo ho snad přesvědčila jeho žena Ivana Chýlková (52), která nemá v těchto dnech zrovna pracovně za růžích ustláno?Mají snad málo peněz?Na rozdíl od svého muže, který už jedenáct let připravuje a moderuje svou televizní talkshow nejprve s názvem Uvolněte se, prosím a nyní jako Show Jana Krause, nemá Chýlková v současné době v televizi žádnou práci.

V nekonečných seriálech, kde hledá obživu většina dnešních herců, Chýlková odmítá hrát. „ Přijdou mi strašně dlouhé. Kdyby měly nejvíc třináct dílů, tak asi jo, ale nechci se uvrtat na dlouho. A navíc mě zatím žádná nabídka neoslnila natolik, že bych kývla," přiznává stále krásná herečka a matka už sedmnáctiletého Jáchyma.

Toho má právě s Janem Krausem a pubertální syn je zřejmě také důvodem, proč potřebuje známá herecká rodina podpořit svůj rodinný rozpočet.Kraus se musí pěkně otáčet Kraus, který ještě natáčí nové díly seriálu Atentát, kde ztvárnil prezidenta Klause, bude na škole vést svůj čtyřhodinový blok týkající se komunikace, umění, marketingu a herectví.

Zájemci za něj zaplatí necelých sedm tisíc korun a i pro samotného moderátora z toho plynou slušné zisky. Za svou televizní talkshow bere týdně tučnou částku několika desítek tisíc korun. Proč se ale tolik honí za ziskem a nevěnuje se víc své rodině? Není to už v jeho téměř důchodovém věku trochu moc?.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden