Můj kousek štěstí

Dostal Kryštof Bartoš od přítelkyně ostré ultimátum?

Flirtování je konec?!

Vypadali jako dokonalá dvojice, kterou jen tak něco nerozhází. Ale zdání možná klame.

Herečka, známá ze seriálu Zločiny Velké Prahy, Martina Babišová (29) přišla před pár týdny na udílených Českých lvů bez přítele. Kryštof Bartoš (31) ze seriálu Zlatá labuť přitom, podle všeho, ještě pár dní předtím tvrdil, že na slavnostní událost dorazí.

Hned se tedy objevily spekulace, zda ve vztahu, který trvá necelý rok, nepřišly první mraky. Hovoří se o tom, že je ve dvojici v poslední době cítit napětí.

Monika se s tím nepáře, když ji prý Kryštof jednou rozčílil, obřadně spálila báseň, kterou pro ni napsal.

Neškodný?

Když se seznámili, spojovala je prý řada věcí. Mimo jiné i láska ke psaní, veršům a knihám. Což zřejmě stále platí, ale asi už ne v takové míře. Z Bartoše se prý stává lev salonů, sláva, kterou má i díky seriálu Devadesátky, kde také hrál, mu možná začala hodně „chutnat“ a s ní i obdiv žen.

Řada fanynek by byla schopna udělat mnohé, aby s nimi trávil čas. A to se Babišové samozřejmě nemusí vůbec líbit. Nakonec, kdo by se jí divil.

Nikdo by neskákal tři metry vysoko, kdyby se jejich partner zhlédl ve flirtování. U toho přitom nemusí zůstat... Stát se pak může cokoli.

Jak se rozhodne?

Babišová by tak možná chtěla takovým eventualitám zabránit hned v zárodku, a Bartošovi tak dát jasně najevo, že takhle to dál nepůjde. Herec mohl dostat ultimátum – buď další cvrlikání s fanynkami, nebo vážný vztah s ní. Asi brzy uvidíme, jak se Bartoš rozhodl.

Jestli ale na další společenskou událost nedorazí pohromadě, bude to zřejmě vážnější, než si jejich okolí dokázalo připustit. Herec by ovšem asi sám dlouho nezůstal.

Povídá se, že si moc dobře rozumí se Simonou Lewandowskou (23) ze Zlaté labutě. A právě tato blond herečka koneckonců říká, že nějakého muže ve své blízkosti má, víc o něm ale mlčí, jeho jméno neprozradí. Proč asi?

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden