Moje sladké tajemství

Dostal policejním obuškem a nějaký čas byl za mřížemi

Moje sladké tajemství

V Ruzyni sdílel celu s člověkem, který byl odsouzen za vlastizradu!

Pokud bychom mezi českými herci hledali prototyp mužného hrdiny, na jednom z prvních míst by se jistě umístil Vladimír Kratina (69). Přitom nechybělo málo, a jeho kariéra mohla být v troskách.

Už během studia na DAMU totiž Vladimír Kratina (69) skončil ve vězení. Stačilo mu k tomu pár vypitých skleniček a rudý prapor, který při své pouti nočními ulicemi našel na dlažbě a pak s ním vyváděl různé vylomeniny. Jenže tehdejší policisté neměli pro jeho mladickou nerozvážnost pochopení. Navíc celou věc viděli úplně jinak než alkoholem posilněný mladík.

Zjistil, jaké to je být ve vazbě

Podle nich Kratina po rudé vlajce šlapal, kopal do ní a mával s ní divoce nad hlavou. S policisty se měl chvíli prát, přičemž se snažil využít své fyzické převahy. Ať už to tehdy bylo jakkoli, Vladimír byl

Zbývá vám 82% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden