Dostal ze svatby nakonec strach?

Zhruba před osmi lety se Martinu Zounarovi zhroutil svět. Jeho tehdejší partnerce Simoně Brdičkové (43) došla trpělivost a se seriálovou hvězdou se rozešla.

Poněkolikáté, ale tentokrát to bylo už definitivní. Zounar rozchod neustál, velmi se trápil a snažil se svou lásku získat zpět. Situace bylo o to horší, že herec s partnerkou vychovával dceru Claudii (11). Úsměv na tvář se mu vrátil až v okamžiku, kdy potkal svou současnou snoubenku Kateřinu Kantovou (40). Díky ní a její dcerce Sofii (9) získal zase kompletní rodinu.

S pohlednou psycholožkou se zasnoubil, a dokonce plánovali společného potomka. Teď je ale všechno pryč a Zounar to prý nenese vůbec dobře. Svatbu partneři zrušili, přestože všechno už měli nachystané. Miminko zřejmě také jen tak nebude. Co se stalo? Dala snad Kateřina herci, který v minulosti koketoval s alkoholem, sbohem?

Pár se prý nerozešel, ale rozhodli se plány odložit, protože momentální situace není pro jejich niterní touhy nejvhodnější. „Je nám líto, že jsme se nevzali,“ posteskl si Zounar.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden