Dostala se do finanční tísně?

Od stále ještě manžela zřejmě nevezme ani korunu. Kde ale sehnat finance na chod domácnosti?

Když přišla na nevěru svého manžela, zachovala se IVETA VÍTOVÁ (39) nekompromisně. Stěhuje se od něho, rozvod je jen otázka času. Jenomže hrdost má i své stinné stránky...


Manželství moderátorky zpráv na televizi Nova Ivety Vítové (39) a podnikatele Jaroslava Víta (46) skončilo po jedenácti letech. Když odhalila jeho nevěru, poslala ho okamžitě k vodě. Teď se od něj stěhuje, bere s sebou samozřejmě i děti – Anetku (8) a Matěje (1).


Jenže co bude dál? Bude žít jen z mateřské? Finančně na tom určitě není zjevně dobře, na sociálních sítích dokonce prodává některé dětské věci. A proč pro ni není záchranou alespoň Nova, tam by si přece mohla slušně vydělat?


Návrat se bohužel nekoná


V těchto dnech už se měla Vítová pomalu vracet na obrazovky do hlavní zpravodajské relace, jenže manžel jí do všeho „hodil vidle“. Na plný úvazek se totiž musí starat o děti, nic jiného nyní nepřipadá v úvahu.


Na Nově jí sice nejspíš vyjdou vstříc a „dovolenou“ jí o rok prodlouží, to ovšem neřeší akutní finanční situaci, která podle všeho není veselá. Nabízelo by se snadné řešení, najmout si chůvu.


O tom ale nechce bývalá modelka ani slyšet. Nechce totiž, aby její děti vychovával někdo cizí. Což je jistě chvályhodné a má to svoji logiku, ale pořád to neřeší otázku, kde vzít peníze. 


Patřili mezi nejstabilnější páry, jejich rozchod byl proto pro mnohé šok.

Hrdost vítězí?

Je jasné, že Vítová má něco našetřeno, což chvíli vydrží. A hlavně – pokud není Vít totálně k ničemu, dětem by měl přispívat tak, aby nestrádaly. Jenže tady je háček.

Vít jako úspěšný podnikatel určitě nemá hluboko do kapsy, a ať jsou jejich vztahy momentálně jakékoli, určitě se mu dobře nedívá na to, že jeho stále ještě manželka rozprodává na internetu věci po dětech.

Nedávno tam nabízela například dětskou postýlku a houpačku. Ovšem vlastní hrdost dokáže být mocná a vypadá to, že o nějaké pomoci z jeho strany nechce Iveta ani slyšet. 

Nová partnerka

Faktem je, že její postoj se dá pochopit. Vít se schází s dcerou herce Vladimira Kratiny (70) Dominikou (30), dokonce už spolu byli viděni i na veřejnosti.

Ponížení se tedy Vítové překousává velmi složitě. Na druhou stranu, až dojde na lámání chleba a peníze opravdu dojdou, uražená pýcha bude muset jít stranou.

Nakonec Vít je pořád táta jejích dětí, to už mu nikdo nevezme. Doufejme, že až opadnou ty největší emoce, všechno si dokážou v klidu vyříkat a najdou řešení, které by vyhovovalo jim oběma.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden