Dotlačila ho k oltáři, přinutí ho i k adopci?

Nedalo by se říci, že si Táňa Vilhelmová (41) mezi televizními dívkami a obecně veřejnosti vybudovala pověst sexy symbolu, nicméně vždy uměla muže zaujmout. O tom dostatečně svědčí, že dokázala dostat k oltáři nejenom Pavla Čecháka (45), ale především Vojtěcha Dyka (34), který je idolem mnoha tisícovek fanynek.

O domácnost se stará sama Právě s oblíbeným hudebníkem žije ve společné domácnosti již několik let a vypadá to, že jim to funguje. I oni ale musí na vztahu neustále pracovat a především v něm dodržovat určitá pravidla.

Vojtěch třeba za žádnou cenu nesmí vstoupit za plotnu. Naštěstí to ani nehrozí, jelikož ho to samotného nebaví. „Vařící muži mě ani nijak neoslňují,“ přiznala herečka, která se naopak v kuchyni cítí jako doma a přiznává, připravuje jednotlivé pokrmy velmi ráda.

Rozhodně to ale neznamená, že je Dyk k ničemu a jejich manželství funguje jen proto, že na něm všemožně pracuje jeho manželka. „Vojta je skvělý jako manžel, otec a vlastně i bonusy otec,“ vyzradila jeho hlavní přednost.

Stále sní o holčičce Především pak s dětmi to prý Dyk opravdu umí a právě během okamžiků, kdy s nimi tráví čas, má Táňu vždy zamrzet, že společně doposud přivedli na svět „jen“ syna Aloise. Ještě k tomu, když se herečka dlouhodobě netají tím, že by se ke svým třem synům Františkovi (15), Cyrilovi (12) a Aloisovi (7) přála i dceru.

Ostatně o tom před dvěma lety promluvila ve Všechnopárty a hodně otevřeně. „Napadlo mě, že bychom měli ještě holčičku a ano, nechávám otevřená dvířka do komůrky,“ přiznala tehdy herečka se smíchem. A údajně ji touha po tom, aby vychovávala holčičku, neopustila dodnes.

A dokonce právě to bylo tím pravým důvodem, proč se rozhodla loni v záři na čas přerušit svou kariéru. Chtěli se totiž prý společně s muzikantem pokusit o miminko. Bohužel se to ale dodnes nepodařilo a ačkoli tomu stále nechávají volný průběh, Táňa už se začíná pomalu připravovat na to, že to prostě nevyjde.

Adopce jako řešení? Rozhodně to ale neznamená, že by se úplně vzdala svého snu o dalším dítěti. Ba naopak. V posledních týdnech se prý pilně věnuje studování všeho, co se týká adopce. Zatím prý sama potají, nicméně až si zjistí všechny potřebné informace, chystá se o tom promluviti s manželem a doufá, že u něj najde pochopení a především podporu a stejný názor.

To vše zatím měla najít u kamarádek, kterým se se svým nápadem svěřila. Dokonce jí mají pomáhat hledat informace a také životní zkušenosti z jejich okolí. Chystá se ho postavit před hotovou věc A jelikož cítí tolik podpory, vůbec si nepřipouští variantu, že by s tím třeba nemusel Dyk souhlasit a mohl by mít opačný názor. I na tuhle variantu je ale připravena, ovšem doufá, že pokud nastane, dokáže svého manžela dříve či později přesvědčit. Ostatně, údajně by to nebylo poprvé, co by ho do něčeho dotlačila.

Vzal si ji z donucení? Krátce po jejich svatbě se totiž mohutně spekulovalo o tom, že muzikant dlouho do chomoutu nechtěl a až silný nátlak ze strany jeho dlouholeté partnerky způsobil, že „vyměkl“ a se svatbou souhlasil.

Obecně v jejich vztahu má být prý tou, která ho vede Táňa a tím, kdo se častěji přizpůsobuje Vojta. Dokonce už se kvůli tomu o něm traduje, že je „podpantolákem“ a doma si nedokáže nic prosadit. Jestli ho ale dokáže Táňa skutečně přemluvit i k adopci, je otázkou, na kterou nám dá patrně odpověď až čas.

Jen aby to ale nedopadlo nakonec tak, že si holčičku adoptují a jen krátce poté Táňa otěhotní a nakonec se jejich rodina rozroste o dva potomky. Leckdy se totiž stane, že když opadne stres a napětí způsobené z toho, že se ženě nedaří otěhotnět, že náhle jako zázrakem otěhotní.

reklama
reklama

Komentáře