Doufá, že nejhorší mají za sebou!

Kdo teď živí rodinu? Je to Tomáš, anebo Lucie?

Minulý rok byl pro herečku Lucii Benešovou (46) velmi náročný. Podle všeho si ale konečně bude moci oddychnout, protože manžel Tomáš Matonoha (49) začne zase vydělávat!

Nebýt toho, že herečka Lucie Benešová (46) patří k jedněm z důležitých postav v seriálu Slunečná, zažila by jejich početná rodina nejspíš vážnou krizi. Její manžel, herec Tomáš Matonoha (49), byl totiž dlouhé měsíce úplně bez práce, a tak jediný příjem zabezpečovala právě ona. Podle Lucie je to ale konečně za nimi. Budou si teď moci splnit tajný sen?

Odteď už nebude na všechno sama

„Je to fajn, mít velkou rodinu, mám to ráda,“ říká herečka, která až donedávna měla na krku čtyři děti.  Nejstarší Lucián se už sice osamostatnil, a dokonce oženil, ale přesto je rodina pořád dost velká, a tím pádem i finanční výdaje, které navíc stoupají s tím, jak děti rostou.

A kromě toho jsou dospívající děti náročné i po psychické stránce. „Hlavně puberťáci. Je to někdy opravdu náročné. Teď už však máme v rodině třetího puberťáka, tak už trošku vím, co a jak,“ ulevila si Benešová.

A přestože předchozí měsíce bylo veškeré zajištění rodiny pouze na ní, neztrácela víru v to, že se to zase otočí a její partner bude mít zase práci. „On je šikovnej, on si něco najde. Bohužel mu kvůli Covidu všechno vybouchlo,“ říkala herečka ještě nedávno.

Naštěstí měla pravdu a Tomáš opět naskočil do pracovního procesu. „Teď už se ale několik projektů rozjelo, a tak už je to jen otázka třeba měsíce,“ pochlubila se Benešová tím, že už na finanční zajištění nebude sama.

Pustí fanoušky do své postele

Je proto možné, že si konečně budou moci dovolit splnit sen, na kterém začali pracovat už před mnoha měsíci. Benešová totiž spolu se svojí maminkou koupila pozemek v Jizerských horách a má v plánu postavit tam ubytování, které by bylo rodině vždycky k dispozici, pokud zatouží na chvíli utéct z ruchu velkoměsta.

Původním plánem ale bylo, že ubytovací kapacitu budou taky zároveň pronajímat a tím by získali další zdroj příjmů. Jenže když byla rodina závislá jen na honorářích Benešové, o stavbě chalupy si mohli nechat jen zdát. To se teď ale změní. Lucie by se navíc mohla ponořit do svého velkého koníčka a tím je zařizování interiérů.

Jeden čas prý dokonce přemýšlela, že by se tomu mohla věnovat profesionálně. Její fanoušci se tak mohou těšit na to, že si třeba někdy budou moci od své oblíbené herečky pronajmout místo na dovolenou a pár nocí strávit přímo v její posteli. To je šance, která se jistě mockrát nenaskytne

reklama

Komentáře

reklama