Doufá, že se jí muž vrátí s prosíkem?

Ačkoli od rozchodu zpěvačky Moniky Absolonové (45) uplynul už víc než rok, je evidentní, že ji stále bolí a jen tak nepřestane.

Z nejhoršího je venku, ovšem na svého bývalého partnera a otce dvou synů, bývalého hokejistu Tomáše Hornu (41), samozřejmě pořád myslí. „Zklamaná jsem, ale zlomená rozhodně ne,“ nechala se slyšet. A protože od rozchodu zhubla, vypadá lépe než kdykoli předtím.

Ex Tomáš Horna (41).

A jelikož se o ní ví, že to byla vždy žena, která toužila s mužem založit rodinu a zůstat s ním do konce života, spekuluje se o tom, jestli v koutku duše stále neživí šanci, že by se někdy v budoucnu s Hornou k sobě vrátili.

Hodně jí ublížil

Sice se podle jejích slov rozešli z mnoha důvodů, ovšem kdyby si svůj život dal Horna do pořádku a naučil se být k Absolonové upřímný, určitě nelze vyloučit, že by jejich vztah šel slepit. Nahrává tomu i skutečnost, že zpěvačka od rozchodu nikoho neměla a ani Hornu jsme s nikým nikde neviděli.

Chce ji zpátky k sobě?

Navíc se poslední týdny proslýchá, že je to právě bývalý hokejista, kdo by se nebránil tomu, aby se jejich vztahu dala další šance. A není se čemu divit. Monika Absolonová se o něj opravdu uměla postarat a měl se jak v bavlnce.

Nejenom že tvrdě pracovala, a podle mnohých zdrojů a informací dokonce často táhla rodinný rozpočet téměř sama, ale navíc byla i skvělou ženou v domácnosti. Ostatně o tom se můžeme přesvědčit několikrát do měsíce, jelikož na sociálních sítích pravidelně natáčí své vaření a některá jídla opravdu stojí za to.

Také se ví, jak hezké vztahy se syny Tadeášem (6) a Matoušem (3) vždy Horna měl. Navíc z nich chtěl vychovat hokejisty a snažil se, aby se tomuto sportu věnovali.

Dobře ví, o co přišel

Rozchod s Absolonovou mu tak vše zmíněné komplikuje. Sice se se syny může vídat, ale jen těžko to jde denně. Kdyby tak ale přišel za zpěvačkou s prosíkem, posypal si hlavu příslovečným popelem a slíbil, že už bude sekat jen dobrotu, možná by o tom, že mu dá šanci, začala uvažovat. To by se ale musel Horna opravdu hodně snažit. Tak uvidíme.

Související články
A je to tady! Po dlouhých 14 letech se herečka Tereza Brodská (56) vrací do nekonečné Ulice. Jak jsme vás již informovali, na Primě se sympatická černovláska nedohodla na podmínkách nového projektu, a tak dala televizi vale a naskočila ke konkurenci, kde ji přivítali s otevřenou náručí. Jenže ne zrovna všechno je asi zalité sluncem. […]
Můj čas na kafíčko / 22.7.2024
Na filmovém festivalu v Karlových Varech si připravil moderátor Leoš Mareš (48) velké překvapení. Obarvil se na blond! Tím překvapil nejen své fanoušky, ale především manželku Moniku (43), která s hořkostí shledala, že momentálně vypadá Mareš jako jeho bývalá žena, která je také odbarvená. A bylo vidět, že jí to rozhodně není po chuti! Že by v tom trojúhelníku panovala […]
Tají Bohdalová vážnou nemoc?
premium
Moje šťastná hvězda / 22.7.2024
Její kariéra byla bohatá, a ačkoli si to nikdo nedokázal představit, nejspíš je u konce. Herečka Jiřina Bohdalová (93) má prý vážné zdravotní problémy a jiná možnost nejspíš neexistuje! Stále hýří pozitivní energií, často se objevuje ve společnosti, jenže to nejspíš brzy skončí. Herečka Jiřina Bohdalová (93) podle našeho tajného zdroje tají vážnou nemoc. Sice […]
Princezna z Walesu Kate Middleton  (42) podle spekulací čas od času podstupuje tajnou léčbu ve Spojených státech, konkrétně má létat do Houstonu. Alespoň takové informace kolují na sociálních sítích. Jeden z uživatelů napsal, že má být princezna ubytována v hotelu St. Regis, další uživatelé pak tvrdí, že se prochází po stezce poblíž nemocnice MD Anderson. Ta je známá […]
reklama
V premium článcích najdete to nejlepší z našich časopisů
Pondělí Běžte svému štěstí naproti
Středa Časopis, který vás naladí do pohody
Středa Týdeník o všem, co hvězdy tají
Čtvrtek To nejlepší, co si ke kávě můžete dát
Čtvrtek Konečně časopis, se kterým vyhrajete
Časopis se kterým minulost nestárne
Nezapomenutelné a milované hvězdy
Můj čas na kafíčko speciál
Extra porce příběhů ze světa slavných
Časopis, který ženám rozumí
Naše časopisy si můžete také výhodně předplatit!
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama

O nás

Jedinečný web, který Vám přináší aktuální zprávy ze světa slavných osobností. Můžete poznat skutečné životy populárních herců, zpěváků či jiných známých celebrit. Odhalit strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend.

Vaše redakce

Copyright © RF-Hobby.cz