Dovede svou prací manželství ke krachu?

Tomáš Matonoha (47) už asi ztratil zájem o svoji nádhernou ženu Lucii Benešovou (44). Ta si totiž ustavičně stěžuje, že si na ni neudělá čas, a ona tak zůstává sama doma. Dokáže Matonoha vyřešit jejich neshody a najde si také jednou chvíli pro Lucii, která pro rodinu obětovala svoji kariéru? Matonoha jí sice splnil sen o luxusním domě a Lucie nemusí hnout ani prstem, protože on je tím, kdo vydělává balík peněz, jenže jak je vidět, teď by si raději přála, aby Tomáš tolik nepracoval a věnoval se jí.

Naříká, protože si na sebe s Matonohou udělají čas prý maximálně tak dvakrát do roka. Patrně je důvodem jejího smutku i to, že jejich čtyři děti dospěly do věku, kdy jsou schopny se o sebe postarat téměř samy, takže ji nepotřebují.

Není divu, že se z toho Benešová hroutí. Přece jenom jejich rodina je značně početná, tím pádem rodiče neslyšeli o manželské romantice hodně let a teď mají konečně příležitost. Bude se Tomáš nadále dívat na nešťastnou manželku, nebo se konečně odhodlá k tomu, že dokáže odmítnout nějaké pracovní nabídky? Benešová je stále krásná žena, tak aby mu brzy neutekla za jiným!.

reklama
reklama

Komentáře