Dovolená jako z hororu!

Co na tom, že je malému Josífkovi teprve pár měsíců! Vendula Pizingerová (49) se společně s manželem Josefem (33) rozhodli, že to není na překážku a jali se mu ukázat to pravé dobrodružství.


„Člověk musí být samozřejmě velmi opatrný, ale myslím si, že když budeme dávat pozor, nic se nestane,“ domnívala se Pizingerová bláhově. V té době ještě manželé netušili, že jejich dovolená v divoké rumunské přírodě nebude zrovna zalitá sluncem.


Na dobrodružství a adrenalín si Vendula po boku manžela Josefa rozhodně stěžovat nemůže.

Uvízli v pasti

Ředitelka nadačního fondu Kapka naděje si ještě před odjezdem pochvalovala, že mají stan na autě, aby byli chráněni před nebezpečím. Několik týdnů předtím dokonce s miminkem vyrazili na čundr, aby si byli jisti, zda vše zvládnou, a byli připraveni na velkou cestu do zahraničí.

Příroda je ale mocná a už brzy  ukázala, co dovede. Při jedné z cest totiž zůstali uvězněni na dlouhé dva dny v lese, když jim cestu zatarasil obrovský padlý buk. „Už chceme pryč,“ svěřila fanouškům na sociálních sítích. Únik z nepříjemné situace jim navíc komplikovalo i kluzké bahno. S pilou a lopatou v ruce ale všechno s vypětím sil zvládli.

S humorem jde všechno líp

Za ta léta se Pizingerová i její choť naučili, že propadat panice nic neřeší, a tak se snažili nastalou situaci přežít bez hádek a hysterických scén.

Dokonce se i rozhodli, že budou v cestování pokračovat. Zřejmě se drží hesla, že proutek se má ohýbat, dokud je mladý. Jisté je, že malý Josífek bude mít na dětství velmi pestré vzpomínky.

reklama
reklama

Komentáře