Moje šťastná hvězda
Dramatická hádka kvůli porodu
Dramatická hádka kvůli porodu

Má za sebou porod císařským řezem, což rozhodně není nic příjemného. Před pár dny porodila Ornella Koktová (27) druhého syna, kterého má s Pepou Koktou (63).

Syn byl v naprostém pořádku, ale Ornella se musela po zákroku zotavovat na jednotce intenzivní péče a se všemi svými pocity se svěřila fanouškům na sociální síti.

Matka se jí vysmála

Jenže ne každému se to líbilo. Do Ornelly se totiž ostře pustila její matka Monika Štiková (47), a to právě kvůli jejímu porodu. Podle ní ze sebe její dcera dělá zbytečně hrdinku.

Jak sama řekla, císařem rodilo nespočet žen, ale žádná z nich se nevychvalovala tolik jako Ornella.

„Navrhuji všem rozhořčeným slípkám a mimoňům s IQ tykve, aby napsali prezidentu Zemanovi, že navrhují udělit Ornelle řád za hrdinství,“ pronesla ironicky Štiková. Ze své vlastní dcery měla doslova legraci.

Vychválila sama sebe

Štikové přišlo směšné, jak se její dcera chlubí náročným porodem, ale sama udělala vzápětí úplně to samé. „A ještě pro upřesnění, já byla na JIP tři dny, protože mi šlo opravdu o život, a nikomu to necpu,“ svěřila se hrdinsky.

Závidí snad své dceři, že ještě může mít děti a ona je svému mladšímu partnerovi už dát nemůže? To by možná vysvětlovalo její hněv.

Související články
Herečka Jana Bernášková (43) ze seriálu ZOO, která si ještě před lety nemohla přijít s otcem své dcery Justýny (17) na jméno, s ním teď vyrazila na společnou dovolenou. S režisérem Davidem Drábkem (54) oslavila plnoletost Justýny v New Yorku. Co na to ale její manžel Rudolf Merkner (52), který zůstal doma? V poslední době se šuškalo, že Bernáškovou s Merknerem […]
Už potřetí natáčí seriál se svým partnerem Jakubem Prachařem (40). V červnu padla první klapka projektu Jakub a Sára, kde hrají hlavní role. Televize novinku uvede patrně již letos na podzim. Sara Sandeva (27) se s Jakubem ostatně během práce na seriálu seznámila, jednalo se o Dvojku na zabití, která vznikla před třemi lety. Natáčela […]
Mladá herečka ze seriálu ZOO Michaela Petřeková (26) je už nějaký ten pátek single. S hercem ze seriálu Pan profesor Matějem Petrákem (26) se měla rozejít kvůli odlišným představám o budoucnosti. Petrák chtěl mít velkou rodinu, na což se herečka zatím necítí, a navíc dává přednost kariéře. Ve hře je ale jiný muž – herecký kolega Filip Kaňkovský […]
Neměli to vždy snadné. Ale Marek Eben (62) manželku podržel. I když se jejich život obrátil vzhůru nohama. Stále úžasná manželka Marka Ebana (62) v šestadvaceti letech utrpěla mozkovou příhodu. Od té doby je Markéta Fišerová (63) upoutaná na invalidní vozík. Trpěla, ale nebyla to jejich první bolest. Už o něco dříve totiž společně přišli […]
reklama
V premium článcích najdete to nejlepší z našich časopisů
Pondělí Běžte svému štěstí naproti
Středa Časopis, který vás naladí do pohody
Středa Týdeník o všem, co hvězdy tají
Čtvrtek To nejlepší, co si ke kávě můžete dát
Čtvrtek Konečně časopis, se kterým vyhrajete
Časopis se kterým minulost nestárne
Nezapomenutelné a milované hvězdy
Můj čas na kafíčko speciál
Extra porce příběhů ze světa slavných
Časopis, který ženám rozumí
Naše časopisy si můžete také výhodně předplatit!
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama

O nás

Jedinečný web, který Vám přináší aktuální zprávy ze světa slavných osobností. Můžete poznat skutečné životy populárních herců, zpěváků či jiných známých celebrit. Odhalit strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend.

Vaše redakce

Copyright © RF-Hobby.cz