Drobný si pořídil luxusní dům za 20 milionů! Proč je Gott naštvaný?

Kdo ho zkrotil a přesvědčil, aby se usadil? A přinese mu tolik sedmiček v manželství štěstí?

Oblíbený zpěvák Milan Drobný (72), který vedl donedávna válku s Ivanou Gottovou (41), se rozhodl okroužkovat už třetí ženu, vizážistku Danu Polcaro (60). Co ho k tomu, v jeho věku, vedlo? A proč na svatbu nepřišel jeho přítel  Karel Gott (78)? Ještě pořád se na něj zlobí?

Slunce a dobrá nálada! Přesně tak zprvu vypadala obrovská veselka zpěváka Milana Drobného (72) s vizážistkou Danou Polcaro (60) v pražském Břevnově u známé Vily Kajetánky! Zpěvák a lamač ženských srdcí Milan se rozhodl oženit se svou o dvanáct let mladší přítelkyní Danou, s kterou žil už dva roky. Na akci se sjela řada známých tváří ze showbyznysu. Kromě baviče a herce Jiřího Krampola (78) s jeho nemocnou ženou Hanou Krampolovou (56) ale chyběl mezi přibližně třemi desítkami hostů velmi dobrý Milanův přítel, několikanásobný český slavík Karel Gott. Bohužel pro novomanžele Gott nedorazil ani přes Milanovo osobní pozvání. Proč si nechal ujít svatební hostinu svého životního kamaráda?

Dopřávají si exotické cesty v zahraničí.

Zlatý slavík mu dal košem! Proč? 

Není totiž tajemstvím, že mezi ním a Milanem to od určité doby, kdy zaútočil na Ivanu Gottovou s obviněním, že s Karlem chytře manipuluje, to dál pěkně skřípe. Je právě tohle důvod, proč Karel nepřišel? „Poslal jsem Karlovi pozvánku do vily na Bertramce, reakce ale nebyla žádná,“ posteskl si Milan. Postavila se skutečně mezi dva letité kamarády a bývalé spolužáky z konzervatoře Gottova rázná manželka Ivana? Nebo se Gott o svatbě nedozvěděl, protože místo Bertramky, která se právě teď předělává, bydlí prozatímně v bytě na pražském Proseku? Možná i proto, aby nebylo místo pro nějaké pochybnosti, se Gottovi rozhodli právě  v ten samý termín odcestovat raději na dovolenou na Mallorcu. Ať už je pravda jakákoli, několikaleté pocuchané vztahy nejde rozhodně přehlédnout.

Zkrocení milovníka ženských sukní

Proto na místo svědkyně musela nastoupit zpěvačka Yvetta Simonová (88). „Byla jsem u nich na návštěvě, tak mi to nabídli, a ona je moc fajn, takže jsem souhlasila,“ uvedla na pravou míru Yvetta. A jedním dechem dodala, že hlavně doufá, aby jim to manželství v pozdním věku vydrželo. Sama totiž ví, jaké to je. Ve svém druhém manželství si ji její exmanžel bral už jako třetí v pořadí a po ní si vzal ještě čtvrtou ženu. Milan už byl ve svém zralém věku po sedmdesátce dost poučen bouřlivým životem se ženami, takže hádky, žárlivé scény a nevěry u něj nehrozí. Opravdu? Zvládne to teď lépe? A jak si svůj společný život s novou ženou snažili oba dva pojistit? Rozhodli se koupit si nový, velký společný dům. Skoro zámek!

Milan se bojí létat, ale kvůli své ženě se snaží...

Přinesou mu sedmičky štěstí?

Kromě velmi specifického data sňatku 7. 7. 2017, plného šťastných sedmiček, trval pár na tom, aby svatební obřad začal přesně sedm minut po poledni. A po proslovech jejich dospělých dětí ještě zpečetili svatbu čtrnácti polibky jako součet dalších dvou sedmiček, které jim přítomní nahlas odpočítali.

Karel Gott, Ivana Gottova, vystava, lod, Gott My Live

Bojí se létat, ale musí! 

Tento den si vybrali kvůli výročí, protože se oba přesně před dvěma lety rozhodli odcestovat na dovolenou na kolech do Třeboně, kde se spolu seznámili. Podle numerologů se ale prý ale o zas tak šťastné datum ve spojení tolika sedmiček nejedná. Ještě než začaly přípravy na svatbu, odletěly hrdličky na exotickou dovolenou do Egypta. Když před rokem Milan žádal Danu  o ruku, hned vzápětí s ní odletěl na romantickou dovolenou na Zan- zibar.  A to i přesto, že má celý život velký strach z létání letadlem. Řekl si ale, že kdyby s nimi spadlo letadlo, zemřou spolu aspoň  už  jako snoubenci. Co se to s pověstným milovníkem žen, o kterém je známo, že nenechal na pokoji žádnou sukni, náhle stalo? Je možné propadnout takové bláznivé a silné lásce i ve zralém věku po sedmdesátce? Pokud ano, je to zajímavá zpráva pro všechny osamělé duše. Na lásku a přestěhování se na novou společnou adresu není v žádném věku pozdě! I velký proutník se jednoho dne vybouří...

Bude hnízdečko lásky zlatou klecí?

Že to Milan i Dana spolu myslí vážně ,bylo jasné, když oba prodali své krásné domy, kde celý život bydleli s různými partnery a rozhodli se společně investovat do luxusního zámečku třicet kilometrů severně od Prahy, u Kralup nad Vltavou. V obří rezidenci mají vlastní bazén, vířivku, posilovnu a terasu s výhledem na nedaleký rybník. „Pořídili jsme si  nový domov, abychom spolu oba začali od začátku. Chceme spolu začít tam, kde jsme ještě ani jeden s nikým jiným nebyli,“ vysvětloval Milan. Co když se ale bude opakovat scénář z jeho druhého manželství? Tehdy ho druhá žena Marcela, se kterou má svého nejmladšího syna Milana (26), opustila proto, že jí prý Milan toužil mít v domku za Prahou jen pro sebe a nechtěl ji nechat pracovat. Stane se Daně něco podobného? Nebo známá vizážistka touží právě po takovém životě?

reklama
reklama

Komentáře