Moje šťastná hvězda

Drsná odplata za nevěru se nezadržitelně blíží...

Moje šťastná hvězda

Je to už více než dva roky, co skončila herečka na dně. Manžel ji zradil útěkem za její nejlepší kamarádkou a to se neodpouští. Chystá se mu pomstít tím, že ho oškube u rozvodového soudu?

Podváděl ji s kamarádkou, Pavla Tomicová (60) se ale možná brzy dočká sladké pomsty. Její manžel Ondřej Malý (56) se tak má na co tešit. Je snad možné, že ho oškube o miliony?

Hvězda seriálu ZOO se hodně dlouho srovnávala s tím, co jí manžel provedl. Herec ze seriálu Agrometal Ondřej Malý (56) totiž Pavlu Tomicovou (60) opustil těsně před Vánoci v roce 2002 a jí zůstaly jen oči pro pláč.

Byla na pokraji sil, až teprve nedávno se vše začalo zlepšovat. Povídá se, že hlavním důvodem je její nový partner, kterého se však snaží utajit všemi možnými prostředky.

A vlastně by se jí ani nikdo nediví, pokud by si mužem chtěla být jistá, než ho představí veřejně. Po tom všem, čím si prošla, je

Zbývá vám 88% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden