Moje šťastná hvězda

Drsná válka s kolegyní? Přetahují se o roli i o chlapa!

Moje šťastná hvězda

Své místo musela přenechat jiné! V květnu minulého roku byla Veronika Arichteva (34) donucena odejít z oblíbeného seriálu Slunečná.

Diváci si Veroniku sice oblíbili, ale protože už byla v pátém měsíci těhotenství a koronavirus kolem ní nepříjemně kroužil, bála se o zdraví své i svého tehdy ještě nenarozeného synka. Proto se raději vzdala pravidelného příjmu a odešla do ústraní.

Jenže brzy uplyne rok od chvíle, kdy herečka ze seriálu odešla, a už uvažuje o tom, že se do Slunečné zase vrátí. Nebude to však tak jednoduché, jak si myslela. Její kolegyně, jež ji v seriálu střídala, Eva Josefíková (31), tam brzy také skončí.

Stejně jako Arichteva před rokem, i ona je těhotná a do porodu jí příliš času nezbývá. Zdali se však Arichteva vrátí zpátky ke své roli, jisté není. Tvůrci mají údajně jiné plány, proto si prý teď Arichteva

Zbývá vám 87% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden