Můj kousek štěstí

Drsná zkouška mého syna před svatbou

Synův osud varoval. Martinova manželka byla hysterická psychopatka. Dnes nám všem dělá ze života peklo. Ničí i jeho druhé manželství.

Když jsem Lucii viděla poprvé, říkala jsem si, že je to moc pohledná dívka, která by se mohla živit jako modelka. Všichni jsme si říkali, jak se povedlo našemu Martinovi získat takovou dívku. Jak ale čas šel, začala se projevovat jako velice psychicky labilní a žárlivá.

Její hysterické scény opravdu stály za to. Byly to herecké výstupy kvůli naprostým malichernostem. S manželem jsme začali doufat, že se rozejdou a náš kluk si najde nějakou obyčejnou holku, která sice nebude tak oslnivě krásná, ale zato s ní bude legrace a pohoda. Bohužel se tak nestalo.

Záhadná slečna

Po třech letech dramatického vztahu začali mladí plánovat svatbu a založení rodiny. A tady nastal najednou problém. Martinovi začaly chodily esemesky z neznámého čísla. Psala mu nějaká slečna Nicol. Zprvu jen tak obecně.

Jak se má, co je nového a kdy se uvidí. Syn na ty zprávy nereagoval. Až když byly moc otravné, napsal, že to bude nějaký omyl. Pár dní byl klid. Pak ale přišla lehce erotická fotografie. Slečna mu poslala sebe v krajkovém spodním prádle.

Stupňovalo to

Martin nám to ukázal – a konzultoval s námi, jestli to má sdělit své žárlivé nevěstě. Všichni jsme mu radili, ať to nedělá, nebo bude zase oheň na střeše. Napsal tedy znovu, že to bude nějaký omyl a že si nepřeje být nadále obtěžován.

Slečna na fotce se mu samozřejmě líbila, ale určitě neměl v plánu si s ní před svatbou užít. Poté byl zase na čas klid. Další útoky přišly v době, kdy už byl stanovený termín svatby. Odvážné fotografie synovi chodily jak na mobil, tak na mail. Slečna se snažila vylákat syna na schůzku.

Martin už neodpovídal a doufal, že jak rychle to začalo, tak to zase skončí. Lucii o tom ale nic neřekl. Slečna měla výdrž a zásobila ho fotkami každý den. Psala a prosila, aby se sešli. Nezlomila ho. Syn se oženil, uběhl rok, narodila se jim dcera Terezka. A pak se to stalo.

Našel si jinou

Martin jednoho dne potkal svou ženu v kavárně, kde seděla s malou v kočárku a vybavovala se s jakousi dívkou. Ta dívka se začala schovávat, ale marně. Poznal ji. ,,To je ta holka, co mi pořád posílala ty fotky a lákala mě na rande!“ udeřil na Lucii.

Ta v tu chvíli zrudla, celá se roztřásla a začala brečet, že jen chtěla vědět, jestli by se nechal zlákat. Tak syn pochopil, že jeho žena není normální. Trvalo ještě tři roky, než se rozvedl. Našel si klidnou a laskavou ženu.

Mají spolu dva syny, a třebaže to je už patnáct let, co se rozvedl s Lucií, peklo ze života mu dělá dodnes. Kvůli Terezce, kterou s Martinem má, se jí samozřejmě daří nám všem, trpce znepříjemňovat život.

Milena (68), Praha

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden