Můj čas na kafíčko

Drsně si spolu vyřizují účty!

Manželství Jakuba Prachaře (36) a Agáty Prachařové (34) je už dlouhou dobu v troskách. Kolotoč divokých hádek Jakuba odehnal do náruče mladé a krásné modelky. Agáta dlouho zuřila, ale pak si našla přítele na seznamce. Od té doby si s Jakubem posílají drsné vzkazy!

Moderátorka Agáta Prachařová (34) byla prý už od dětství láska Jakuba Prachaře (36). Jejich vztah však vůbec nebyl takový, jaký si vysnil a navíc byl prošpikován nevěrami. V jednu chvíli si Prachař nebyl ani jistý, zda je holčička Mia (2) vůbec jeho. Po drsném rozchodu s Agátou si Jakub našel modelku Denisu Dvořákovou (28) a Agáta vzápětí zase potkala Zdeňka Turka (36), jednatele realitní společnosti. Agáta si tedy našla evidentně hodně dobrou partii. I když se Jakub tvářil, že je nad věcí, nový milenec jeho stále ještě ženy ho rozhodil, a tak si do manželky rýpl v televizi.

Jakub ji ponížil a Agáta vrátila úder!

Stalo se tak v jednom dílu pořadu Máme rádi Česko, kde se Jakuba moderátor Libor Bouček (39) zeptal, zda ví, co je to duck face. „Já už s ním naštěstí nejsem delší dobu ve styku,“ odvětil Prachař. Duck face je totiž vyšpulený kačeří úsměv a tím je na fotkách známá právě Agáta. Přehnané grimasy ale jejímu novému milenci zjevně nevadí, ba právě naopak. Jejich vztah je teprve na začátku, a tak se jeden druhého nemohou nabažit. Agáta se rozplývá blahem. „Jsem šťastná, protože mám konečně normálního kluka s normální prací,“ libuje si Agáta a vrací tak Jakubovi úder pěním líbezných ód na nového miláčka. Těžko předvídat, jak dlouho jí románek vydrží.

Snad to s ním Agáta myslí vážně a nejde jen o pomstu záletnému manželovi. Ten si plnými doušky užívá po boku své nové krásky, a už spolu trávili i celé Vánoce. Agáta chtěla, aby se na vánoce setkali společně kvůli dětem, aby viděli, že se spolu rodiče dokážou bavit i po všech těch rozepřích. Dokonce chtěla zorganizovat společné setkání s oběma tatínky svých dětí pod stromečkem, ale na to Jakub nepřistoupil. Původně Agáta o vztahu se svým novým fešákem nechtěla mluvit, přesto prozradila, jak to začalo.

Chlubí se se svým novým milencem

„Seznámili jsme se přes seznamku Tinder. No a co? Nevidím na tom nic špatného. Bylo to mé druhé rande přes seznamku a pak jsem se odtamtud hned odhlásila, “ prozradila Agáta. S přítelem Zdeňkem by to mohla být trefa do černého. Jde totiž o slušného muže, na něhož neřekne nikdo křivého slova. Dokonce ani manžel zpěvačky Heleny Vondráčkové (72) Martin Michal (60), který se s ním zná řadu let, o něm mluví v superlativech. „Za něj ručím. Je to chytrý a slušný kluk,“ sdělil Michal. Je tedy zřejmé, že Zdeněk se nejspíš dobře orientuje i ve světě showbyznysu, když se kamarádí se slavným párem. V létě prý společně s Helenou Vondráčkovou a Martinem Michelem dokonce trávili dovolenou.

Agátu potěšilo, že její nový přítel je takhle vychvalovaný a líbí se i jejím fanouškům na sociálních sítích, kam s ním přidala už několik jejich společných fotografií. Agáta se teď vznáší v sedmém nebi a na návrat k Jakubovi, který ji opustil jako první, už nemyslí. A dokázala době, i všem, že za manželstvím udělala tlustou čáru.

Manžela vymazala z těla i života!

Agáta se rozhodla, že Jakuba vymaže nejen ze svého života, ale i ze své kůže. V salonu si nechala přetetovat iniciálu jeho křestního jména, která zdobila prostředníček její levé ruky. S Jakubem si totiž před čtyřmi lety v Amsterdamu pořídili stejná tetování. On si nechal zvěčnit na ruku „A“ jako Agáta, a on zase „K“ jako Kuba. Po rozchodu se ale Agáta rozhodla, se svého „káčka“ zbavit.

Písmeno si nechala přetetovat na ozdobný černý čtverec. Symbolika v tom prý žádná není. Agáta si sice mohla písmeno „K“ klidně nechat, protože tak začíná i jméno jejího syna Kryšpína, zřejmě ale nechtěla mít před očima vzpomínku na romantický výlet do Holandska. Rozhodne se i posunout v rozvodovém řízení? Zatím na rozvod a boj o dělení majetku a domu nikdo z nich nespěchá. Agáta očividně zatím nechce nic řešit. Soustředí se teď hlavně na své dvě děti Kryšpína (7) a Miu (2), chod domácnosti a nový vztah, díky kterému je opět zase šťastná.

Budou spolu bydlet?

Žije už s novým partnerem, nebo se na to chystá? Na to odpověděla velmi rázně. „Určitě spolu ještě nebydlíme.“ Což je vzhledem k tomu, že spolu chodí teprve několik měsíců, či týdnů, pochopitelné. Agáta se nechala slyšet, že do domu si nikoho jen tak nenastěhuje. Otázka je, jestli by její děti doma nového přítele vůbec přijali. Neboť hlavně syn je prý velmi kritický a hned tak někdo se mu nelíbí. A tak, zatímco Jakub si vesele užívá se svou sexy topmodelkou, Agáta je ráda, že si v kolotoči péče o děti, najde také čas na rande se svým miláčkem.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden