Druhé manželství Venduly Pizingerové bylo omylem, třetí jí přineslo štěstí!

Musela v životě čelit věcem, které by někoho jiného položily. Vyrovnala se s nimi a osud ji odměnil.

Veřejně známou se Vendula Pizingerová (50) stala, když si vzala skladatele Karla Svobodu (†68). Od té doby je její život pod drobnohledem médií a často se jednalo o dramata.

Ačkoliv jejím nejznámějším příjmením bylo to z prvního manželství, v rodném listu má Vendula Pizingerová (50) napsanou úplně jinou variantu: Václava Horová. V mládí měla doma poměrně přísnou výchovu, což bylo dané tím, že byla jediným dítětem svých rodičů.

Proto na ni zaměřili svoji pozornost. Svoji roli v tom hrálo jistě i otcovo povolání: byl profesionálním vojákem. Do svých osmnácti let se tak Vendula příliš z domu nedostala.

Místo školy přišla svatba

Každý z nás má v době dospívání nějakou představu o tom, co by chtěl v životě dělat. Pro Vendulu to byla oblast práv. S vysokou školou jí to ale nevyšlo, takže po maturitě

Zbývá vám 87% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden