Druhé miminko? Šla by do toho!

S prvním manželem, divadelníkem Petrem Kracikem, má Antonína. Ale není tajemstvím, že by si Tereza přála miminko i s druhým mužem, režisérem Jakubem Nvotou. 

Láska bývá slepá, o čemž se ostatně přesvědčila i Tereza Kostková (45). Když konečně prohlédla, zjistila, jaká je skutečná povaha muže, za kterého se v prosinci 2006 tajně provdala v kostele sv. Antonína na pražském Strossmayerově náměstí.

Tehdejší ředitel Divadla pod Palmovkou Petr Kracik (63) je nenapravitelný sukničkář a nezměnil by to ani svatý Petr, natož slabá žena. Že je ženich notorický záletník, to musela nevěsta přinejmenším tušit.

Už v té době měl tento výtečník pět dětí. Ženil se potřetí. Opravdu si jeho nastávající myslela, že dnem sňatku začne proutník sekat dobrotu?

Noční můra

V manželství vydržela devět let, nejspíš složitých. Narodil se Antonín (14), ale bylo veřejným tajemstvím, že maminka by mu ráda pořídila sourozence. To však byla pro čilého divadelníka noční můra. Zatvrdil se a sedmého potomka kategoricky odmítal.

Roli hrály i finanční důvody, každý ví, že mít dítě stojí peníze. A což teprve, máte-li jich sedm! Když se narodil Antonín, scházel jeho tatínkovi do padesátých narozenin jen rok, připadal si starý. „Petr není zastáncem pozdních otcovství,“ smutně konstatovala Tereza. Vyplývalo z toho, že manžel řekl dost. Rozvedli se na sklonku roku 2015.

Mateřský typ

Krásná herečka sama nezůstala. O tři roky později se vdala za režiséra číslo dvě, Jakuba Nvotu (44). Přání mít druhé dítě ji neopustilo. „Jsem mateřský typ,“ říká. „Kdyby to přišlo, asi bych do toho šla. Ale po čtyřicítce je těhotenství rozhodně hodno zvážení.“

V dnešní době nejsou nastávající maminky pokročilejšího věku ničím výjimečným. Důležité je, že Terezino druhé manželství na rozdíl od prvního, silně zpackaného, funguje. Sen o druhém miminku se tedy možná vyplní.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden