Druhý manžel ji obviňoval, že neumí vychovávat své děti

Když se osamělá Bára Basiková (58) zamyslí nad svým milostným životem, není to veselé vzpomínání. Rozpadla se jí už tři manželství a i její poslední vztah skončil bolestným rozchodem.

Zatímco fanoušci Báru Basikovou (58) zbožňují, v soukromém životě to této oblíbené zpěvačce stále nevychází. Nyní je už potřetí rozvedená, a tak je zřejmé, že má na muže zkrátka smůlu. A co je ještě horší, zatím to ani náhodou nevypadá, že by se na tom mělo v dohledné době něco změnit.

Plnila rodinnou pokladnu

Přitom ještě v roce 1990 byla šťastná, a dokonce se poprvé provdala za Petra Jíchu (58), který se také stal otcem jejích dvojčat Anny a Marie (28). Basikové zřejmě nevadilo, že je to ona, kdo plní rodinnou pokladnu, a tak i nadále pilně koncertovala, zatímco se její manžel staral o holčičky.

Tato idyla ale neměla dlouhého trvání. V roce 1997 se jejich manželství rozpadlo a zpěvačka byla opět volná. Jen o rok později se ale

Zbývá vám 79% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden