Drzá holka vyhrává, hodná čeká v koutě!

Mladší Sandra hraje doktorku, navíc dost nepříjemnou bestii. Starší Sabina s andělskou tváří hraje hodnou vrchní sestru. Budí to zlou krev?

Už odmalička obě zakotvily v herecké branži, ale jinak jsou jako den a noc. Ač obě ve znamení Berana, život Sabiny Laurinové (48) a Sandry Novákové (38) se odvíjí úplně jinak. Shodné jsou snad jen v jednom – v zaujetí pro práci.

Kdyby teoreticky došlo na lámání chleba a obě hrdinky seriálu Sestřičky si vjely do vlasů, je celkem jasné, která z nich by měla navrch – vzhledem k tomu, že šéfrežisér seriálu Václav Moravec (33) je dlouholetý přítel Sandry Novákové (38) a mají spolu syna Mikuláše (5), tahala by za kratší konec provazu představitelka vrchní sestry Mary Sabina Laurinová (48).

Na druhou stranu, i když Moravec s partnerkou na Primě tak trochu rodinkaří, dal Sabině hned zpočátku, když seriál začal jako Modrý kód, znatelně větší roli než Sandře, což platí dodnes.

Nemluvě o tom, že z matky svých dětí udělal v seriálu v osobě MUDr. Saši Růžičkové pěkně nepříjemnou potvoru, platí mezi nimi dohoda, že nebude režírovat díly, kde má Sandra milostné scény.

Zrovna nedávno se lačně vrhala na kolegu Jana Nedbala (30) v roli zdravotního bratra, na což si vzal Vojta z natáčení raději volno, a nedosti na tom, Sandra mu zakázala se

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře