Držet krok s mladíkem ji vyčerpává

Provdat se za o šestnáct let mladšího muže? Je to rozumné? Spíš ne. Racionálně uvažující žena by si to pravděpodobně raději rozmyslela, je to opravdu příliš velký věkový rozdíl.

Ale Vendulu to nijak neznepokojuje, má dobrodružnou povahu. Bere to jako výzvu. Hodlá si dokázat, že s o šestnáct let mladším manželem Josefem Pizingerem (28) dokáže lehce držet krok. Neustále si něco dokazovat musí být fyzicky i psychicky náročné.

Klid není dokonce ani na dovolené. Před časem s Josefem vyrazili na portugalský ostrov sopečného původu v Atlantickém oceánu, na Madeiru. Ukázalo se, že tentokrát si i akční Vendula možná chtěla trošku odpočinout, což se jí nepovedlo.

"Dovolenou" popisuje tak, že prý kráčeli po nebezpečných stezkách vysoko nad vodopády a že se o běžné turistické stezky nejednalo, takže občas nezbylo nic jiného, než aby hrůzou zavírala oči.

Prý šli doslova, jak se říká v pohádkách, cestou necestou. Za manželem se Vendula prý vydá kamkoli. Chce ho totiž přesvědčit, že neudělal chybu, když si vzal o tolik starší ženu. Pizinger je synem Venduliny nejlepší kamarádky.

Ta ovšem z Vendulina a Josefova štěstí zrovna velkou radost neměla. Rok s Vendulou nemluvila. Teď už je krize zažehnaná..

reklama
reklama

Komentáře