Moje sladké tajemství

Drží ji manžel zkrátka?

Uvidíme ještě svůdné křivky moderátorské sexbomby?

Doteď ukazovala na fotografiích s radostí téměř všechno. Má výstavní postavu, na které tvrdě maká. Jenže teď by se nejradši zvěčňovala v roláku.

Krásná moderátorka Eva Hecko Perkausová (29) po narození syna Killiana (10 měsíců) jen září. A samozřejmě chce svými fotografiemi potěšit i desetitisíce svých fanoušků na sociálních sítích. V poslední době si ale překvapivě dává velký pozor na to, jakou fotku nakonec zveřejní.

Hecko si poklady své ženy pěkně hlídá.

Dokonce se prý pravidelně radí s maminkou, zda nemá příliš velký výstřih nebo snad neukazuje až moc. Perkausová přitom nebývala žádná stydlivka, za sebou má hned několik sérií pěkně rajcovních fotografií. Je možné, že jako maminka své vystupování na veřejnosti prostě jen přehodnotila.

Možná se coby matka rozhodla jen změnit svou image.

Nabízí se však otázka, zda ji spíš manžel, podnikatel Ivan Hecko (40), nedrží zkrátka! Proslýchá se, že je dost žárlivý a zájem ostatních mužů o jeho krásnou ženu mu rozhodně není po chuti. Dost možná, aby měla moderátorka klid, raději ho poslechne.

V poslední době se spolu vůbec neobjevují ve společnosti. A když měli být na dovolené, na všech fotkách manžel chyběl… Že by se za zavřenými dveřmi dělo něco, co manželé nechtějí prozradit? Snad u nich nedoutná manželská krize!

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden