Dublérka byla tlustá, tak se svlékla sama

„Prostě jsme si jako studentky urvaly z večírku nějakého hezkého kluka a hotovo.“

Blonďatých hereček je u nás dost. Ale o málokterých se dá říct, že stárnou tak neviditelně a noblesně jako Eliška Balzerová.

Rodačka ze Vsetína Eliška Havránková měla ke kumštu vždycky blízko. Vděčí za to hlavně mamince, která byla ochotnicí tělem a duší a svou dceru v její lásce k divadlu odmalička podporovala. A když se pak Eliška rozhodla pro studium na brněnské JAMU, dala jí ochotně své požehnání.

S Janou Švandovou na lovu

Sama s úsměvem přiznala, že to tenkrát byly hodně divoké roky. „Prostě jsme si tenkrát jako studentky urvaly z večírku hezkého kluka a hotovo,“ prozradila herečka s tím, že párty budoucích filmových hvězd končívaly

Zbývá vám 77% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden