Dvacet let byla princezna, která na růžích ustláno neměla

Romantické krásky to nemusí mít v životě lehčí než ostatní ženy, to přesně platí i v případě Michaely Kuklové (53) . Komplikované vztahy, rozchody a dluhy i přes velké pracovní nasazení, to vše u ní platí dvojnásob.

Až nadhled, který přišel s časem a zkušenostmi umožnil Michaele Kuklové, aby si vážila svého života a s láskou vychovávala svého syna. Původní profesí byla ekonomkou obchodního provozu, ale v tomto oboru vlastně nikdy nepracovala.

Odmaturovala v roce 1988 a o rok později se již odpovědně připravovala na dráhu herečky na DAMU. Při studiu hostovala v Činoherním klubu v Praze a v Činoherním studiu v Ústí nad Labem. To, že se vydá na uměleckou dráhu, se dalo vcelku předpokládat, vždyť od dětství hojně účinkovala v dětských pořadech.

V období dospívání zaujala tvůrce natolik, že ji začali obsazovat i v televizních inscenacích. Michaela

Zbývá vám 87% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden