Můj kousek štěstí

Dvojčata Lucie a Barbora Černá zasela milostnou bouři?

Těžit ze své podoby v práci je jedna věc, ale využívat ji také v soukromí, to se nemusí vždy vyplatit...

Sestry ze seriálu ZOO své podoby umějí jaksepatří využít, a to nejen před kamerou. Mužům ve svém okolí motají hlavu. Nemůže se jim to vymstít? Který z kolegů uvízl v jejich pasti?

Kdo seje vítr, sklízí bouři, říká se. Jestli to bude i nadále platit v případě sester Lucie a Barbory Černých (27) ze seriálu ZOO, můžeme očekávat pořádný milostný hurikán. Situace v zákulisí seriálu jsou totiž podle všeho často napínavější než jeho samotný příběh. A na svědomí to údajně mají tato skoro identická dvojčata.

Právě jejich podoba může za to, že lidem v jejich okolí jde často hlava kolem. Zavařit dovedou zejména mužům. A že jim to jde. Využít toho, že je od sebe rozezná opravdu jen málokdo, je totiž lákavé.

Na první pohled v podstatě nemáte šanci. Tím spíš, když se obléknou, učešou i nalíčí stejně. Kupříkladu takový Marek Němec (41), s nímž se před kamerou často potkávají, prý zprvu hodně váhal, která je která. A není sám.

Žádné zábrany

Objevují se spekulace, že své podoby rády využijí i během flirtování s kolegy. Ostatně, obě jsou podle všeho nezadané, tak není důvod mít zbytečné zábrany.

Políčily už prý na Štěpána Benoniho (38) a Gorana Maiella (22). Zatímco první jmenovaný měl past odhalit brzy, mladý herec s italskými kořeny podle všeho tak úspěšný nebyl. Myslel snad, že flirtuje s Barborou, ale byla to Lucie?

Letci

A podle všeho to nebylo zdaleka poprvé, co se dívky takto bavily. V jednom rozhovoru dokonce uvedly, že klukům, kteří mezi nimi poletovali a snažili se je získat, říkaly „letci“. „Když jim to u jedné nevyjde, okamžitě jdou za tou druhou.

Myslí si, že si to neřekneme,“ smějí se sestry a nebylo by divu, kdyby za takové chování měly na muže pořádnou zlost. Možná proto se jim teď snaží oplácet stejnou mincí a žádný si před nimi nemůže být jistý.

Rozchod?

Jen by si měly dát velký pozor, aby se jim jejich údajné hry v zákulisí seriálu nevymstily. Možná by bylo lepší, kdyby si obě sestry našly skutečný vztah, než aby tahaly za nos své kolegy.

Barbora sice ještě v létě tvrdila, že je zadaná, avšak žádného přítele od té doby neukázala, je tedy možné, že vztah nevydržel skutečnost, že se z ní stala vytížená herečka. A ze stejného důvodu možná nemá lásku ani její sestra.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden