Eliška Bučková: Buď svatba, nebo nic!

Nůž na krku má slavný rybář Jakub Vágner (35). Modelka Eliška Bučková (28) totiž vyslala směrem k partnerovi jasný signál. Pokud by s ní chtěl založit rodinu, je nezbytné, aby šlo vše popořádku.

Prohlásila, že v jejich rodině se dodržují tradice, což znamená, že miminko musí být až po svatbě. A co na to náš nejznámější rybář? Zatím mlčí jako ryba. Splní Eliščiny představy, nebo jsou ty jeho jsou poněkud jiné? Tmavovláska musí čekat.

Jak dlouho jí trpělivost vydrží? Navíc se modelčini nejbližší u oltáře střídají jako na běžícím pásu. Teď se zrovna bude vdávat Eliščina sestra. A není těžké poznat, že i sama Eliška už by se také nejraději viděla ve svatebním.

Ale má svoji hrdost, dobře ví, že první krok musí udělat muž. Před partnerem klekat určitě nebude, to věru nemá zapotřebí. Snad se po jejím upřímném vyjádření ledy prolomí a konečně se dočká. Ona i Jakub si v minulosti prožili několik nevydařených vztahů, po kterých zůstala velká bolest v srdci.

A teď, když jeden v druhém našel spřízněnou duši, byla by škoda lásku zahodit. Modelka je ze staré školy, což Jakub musí vzít na vědomí. .

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden