Eliška Bučková: Schyluje se k rozchodu?

Stanou se obavy krutou realitou? Křehká modelka drsný život s dobrodruhem Vágnerem (36) už dost možná nezvládá.     Ač jsou modelka Eliška Bučková (28) a její přítel Jakub Vágner z úplně jiného světa, vypadali jako šťastný spokojený pár.

Lidé nechápali, jak to křehké manekýce může klapat se zálesákem, bohémským rybářem cestovatelem, který žije hlavně dobrodružnými výpravami do pralesů, kde číhá neustálé nebezpečí. Bučková ale svého partnera všude statečně doprovázela a dokonce tvrdila, že ji to baví.

Nyní však vyvstávají pochybnosti, zda už její nadšení neopadává...     Na poslední výlet do Amazonie už Vágner odjel bez ní. Modelka sice vysvětlovala, že jí zkřížily plány pracovní povinnosti.

Nebyla to ale jen výmluva? Nemá už vyčerpávajících zážitků až po krk? Živě si totiž pamatuje předešlé dva výlety do Amazonie, které ji stály její poslední síly. Onemocněla tam tropickou chřipkou dengue a museli ji léčit v místní nemocnici.

Ostatně žádný z Vágnerových výletů není procházka růžovým sadem. Třeba cesta po Mongolsku byla pro něžnou krásku tak náročná, že ji prý probrečela. Stačil jí i třítýdenní rybářský tábor, kam ji Vágner vzal vloni.

Padala únavou. A jistě jí nepřidalo ani to, když se rybář následně vrátil z Amazonie s celými zohyzděnými zády od moskytů, kteří ho napadli.     Jak to ale bude s jejich vztahem dál, když Eliška už nebude chtít cestování s Vágnerem absolvovat? Znamenalo by to pro ni věčné osamění, čekání jen na to, až se jí její drahý vrátí.

Společných zážitků bude už pomálu. Partneři se tak mohou sobě snadno odcizit a jednou zjistí, že nemají nic společného. Nezbývá než doufat, že k takovému katastrofickému scénáři nedojde. .

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden