Eliška Bučková: Skutečně chce přibrat?

Že by se konečně nad sebou poctivě zamyslela? V málem třiceti letech je nejvyšší čas. Pokud žena nedostane rozum v tomhle věku, tak kdy? Opravdu si Eliška začíná uvědomovat, že je vychrtlá a že to není zdravé? Veřejně prohlásila, že nyní má jasný plán: přibrat.

Jenomže paradoxně zase už zhubla, údajně neplánovaně. Připadá si totiž se silami v koncích: organizovala rybářský tábor pro děti, do toho přišlo stěhování, a jako by to nestačilo, přiznává, že se z rozchodu s pohledným rybářem Jakubem Vágnerem (37) stále ještě nevzpamatovala.

"Ale budu ráda, když zase přiberu," konstatuje odhodlaně půvabná brunetka. Tvrdí, že ona i sestry jsou vyzáblé v horní části těla, tuk se jim však ukládá do té dolní, tedy do zadku a stehen. Z tohoto důvodu se bývalá láska slavného rybáře domnívá, že je její postava hruškovitého typu.

Tady už ale opět něco nehraje: Eliščina postava je leda tak typu "šídlo". Pokud si kráska připadá jako hruška, je evidentní, že se z roky trvající anorexie stále ještě nevyléčila. K psychologovi prý nikdy nechodila, ale měla by! .

reklama
reklama