Eliška Bučková: Utíká od Vágnera

Odpor a znechucení! Modelka Eliška Bučková (29) se rozloučila s přítelem a prchá pryč od bláta a háčků s červy do komfortu a luxusu! Jak dlouho takový vztah může ještě fungovat? Modelka Eliška Bučková a její přítel, známý rybář Jakub Vágner (36) se stále snaží přesvědčit sebe i své okolí, že jsou si souzeni, jeden pro druhého je tím pravým.

I přesto, že spolu nemají mnoho společného, co se zálib týká, rozhodně svůj vztah nevzdávají a Bučková opět absolovala s Vágnerem rybářský tábor, který vloni doslova protrpěla. Padala na pusu vyčerpáním, i na fotografiích, se kterými se podělila, vypadala strhaně.

Stěžovala si, že se nemá pořádně ani kde umýt. A evidentně to nebylo o nic lepší ani letos. Hned, jak přijela domů, balila si kufry a odjela daleko od Vágnera a jeho rybaření na dovolenou, kterou si konečně užije podle svých představ.

Hotel all inclusiv, pohodlná lehátka u vody, slunění, drinky s exotickým ovocem a samozřejmě dokonalé vlasy a make-up skvěle připravené na focení selfie. To, co patří ke každé správné modelce. „Po dlouhé době nejsem na nákupu červů, splávků, olůvek apod.

, ale konečně jsem se ocitla ve zkušební kabince a nakupuji pár svršků na holčičí dovolenou. A plavky jsou samozřejmě základ,“ napsala natěšeně vzkaz na internetu. A Vágner? Ten rozhodně nehodlal na krásku čekat odma.

Ihned odjel na expedici do Rumunska. Zatím tenhle dvojí život Bučková zvládá. Otázkou však je, jestli tento jejich společný pobyt v močálech nebyl tím posledním. .

reklama
reklama