Můj kousek štěstí

Eliška Bučková: Zoufale shání chlapa?

Asi byste si řekli, že jedna z nekrásnějších českých modelek, jakou je Eliška Bučková (29), nemá nouzi o nápadníky. Opak je ale pravdou. Bučková stále marně vábí muže. Proto asi ze zoufalství krouží i kolem svých bývalých.

Ačkoli předtím dávala za pravdu, že se s bývalým přítelem, rybářem Jakubem Vágnerem (37) k sobě vůbec nehodili, před nedávnem mu znovu napsala srdceryvné vyznání. Evidentně na něho nemůže zapomenout a ráda by se k němu vrátila.

Začala vychvalovat i Vágnerovo bydliště v Katlově, kde ybla předtím nešťastná. „Ačkoli se naše osobní cesty rozdělily, vždycky budu vděčná, že jsem měla možnost alespoň na čas žít po jeho boku a poznat nádherná místa, mezi která patří bezesporu i Katlov.

To, co tady dokázal vybudovat, je neuvěřitelné!," obrátila najednou. Jenomže srdce Vágnera se jí nejspíš obměkčit nepovedlo, a tak se zaměřila pro změnu na expřítele Václava Noida Bártu (38). Dorazila na jeho koncert a očividně chtěla zapůsobit na mužské vjemy, na sobě měla totiž kožené kalhoty a top tak průhledný, že byla vlastně jen v podprsence.

Mělo to ale jednu chybu, a to Noidovu přítelkyni Elišku Grabcovou, která tam také byla. Snad ta holka nezůstane na ocet!.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden