Můj kousek štěstí

Emoce pomáhá ventilovat Ulice

Dříve jsme Anetu Krejčíkovou (30) znali hlavně jako představitelku protivné Gábiny Pumrové z Ulice.

V nekonečném seriálu hrála od roku 2005 a za tu dobu se z dospívající slečny stala úspěšná herečka, vnadná femme fatale, která s oblibou hovoří o domácích porodech či cvicích pro pánevní dno, ale hlavně také dvojnásobná matka. Slečnou však papírově zůstává dál.

O ruku ji požádal na jevišti. A to ho zřejmě zcela vyčerpalo.

Není čas?

Je to už pět let, co ji partner učitel tělocviku Ondřej Rančák (36) požádal o ruku, a to přímo na jevišti. Od té doby se zamilované dvojici stihli narodit dva potomci tříletý Ben a téměř dvouletá Antonie, kterou herečka porodila doma. Svatba ale stále ne a ne přijít.

„Nevím, jestli si mě nechce vzít, ale nevzal si mě ještě, tak možná nechce. Já se o tom s ním radši nebavím,“ prohlásila nedávno zklamaně herečka s tím, že svatba stále nebyla doma na pořadu dne.

„My teď spíš řešíme, kdy kdo kam odveze které dítě,“ dodává a zdá se tedy, že na plánování veselky snoubenci snad ani nemají čas. Nebo ho někdo z nich mít nechce?

Vášnivá střela

Vždyť Aneta se, krom péče o dvě malé děti, věnuje hraní, pravidelně vystupuje v divadle a před časem opět naskočila do Ulice. Taková namáhavá kombinace je jen pro otrlé povahy, které mají pevné nervy a energie na rozdávání. A taková herečka evidentně je.

„Jsem velmi energický a vášnivý člověk. Té energie je ve mně opravdu moc a potřebuji ji ze sebe dostat ven. Musím tančit, zpívat, hrát, abych ty emoce ventilovala,“ říká s tím, že zkrátka nedovede zůstat v klidu.

S takovou náloží aktivity je skoro s podivem, že svého milého ani po pěti letech „nedokopala“ ke svatbě. Anebo se o to už pokusila, ale marně. Možná proto se rozhodla opět vrátit do Ulice, zde může své emoce v klidu ventilovat a doma bude klid.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden