Erotické fantazie mužů a žen

Máte pocit, že váš milostný život už nestojí za nic? Máte tajné erotické fantazie, ale netroufáte si na ně? Prozradíme vám, o čem ženy a muži nejčastěji sní...

Ženy si často své sexuální fantazie nechávají pro sebe, protože se za ně stydí nebo se obávají reakce partnera. Sdílené fantazie proměněné v realitu přitom snadno dodají vztahu jiskru.

Mezi oblíbené ženské fantazie patří sex ve výtahu, erotické fotografování nebo sex po telefonu. Největší sen mezi ženami je sex se zavázanýma očima. Láká vás také? Zmiňte se o svém snu partnerovi a nechte ho, aby si s vámi dělal, co chce.

 Po čem prahnoupáni tvorstva?

Co se týče erotických fantazií, jsou ženy zdrženlivější než muži. Podle nejnovějších sexuálních průzkumů sní muži nejčastěji o divokém sexu s neznámou ženou. Přiznávají, že hodně je láká „rychlá akce“ na toaletách, případně na zadním sedadle v autě.

Rádi by si také vyzkoušeli různé role při svádění, případně bondage neboli spoutávání a svazování. Líbilo by se jim i společné sledování porna nebo natáčení erotického videa. Takže pokud marně přemýšlíte, jak oživit váš sexuální život s partnerem, zkuste některý z těchto tipů.

Shody a neshody

Zatímco muži sní o sexu ve trojici, ženy se těmto hrátkám spíš vyhýbají. Často se neshodnou v tom, v jakém složení by sex měl probíhat. Jelikož muži často touží po sexu se dvěma ženami a ženy zase po milování se dvěma muži, většinou si tyto sny navzájem nesplní.

Partnerky navíc často na druhou společnici žárlí. Jestli je něco, po čem touží muži i ženy shodně, pak je to milování ve vířivce. Až zase budete mít možnost nějakou navštívit, neváhejte. Možná svého drahouška mile překvapíte!

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden