Eva Burešová: A co když opravdu miluje Lamboru?

Co když je nakonec pravda to, co oba hlavní protagonisté seriálu Slunečná popírají nejzuřivěji? Domněnky, že kolegu Marka Lamboru miluje i ve skutečnosti, vyvracela útlá Eva Burešová s až nepochopitelnou arogancí.


Všichni známe přísloví: pro pravdu se člověk nejvíc zlobí. Ač oba horečně přesvědčovali zvědavé fanoušky, že jsou zadaní a mají své protějšky, které ze srdce milují, najednou je všechno jinak. Marek, představitel milionáře Janka, je sám, a Eva, jež hraje statkářku Týnu Popelkovou, je, světe, zboř se, rovněž sama.

Stačila se rozejít jak s otcem svého syna Nathaniela (3), tak i s další vážnou známostí. A když ji novináři poprosili, aby vylíčila, jak by měl vypadat její vysněný muž, popsala seriálového Janka Linharta, kterého hraje Marek. „Mně se na Jankovi líbí, že se nevzdává,“ prohlásila Eva Burešová s nadšením. „On o tu Týnu prostě bojuje.

Ona toho má moc k řešení a je taková až moc racionální, tak Jankovi utíká. Ale on to nevzdává a je vytrvalý,“ pěje krásná herečka chválu. Tohle je podezřelé. Jásá Eva nad postavou ze seriálu, nebo nad samotným Lamborou? To se jistě brzy ukáže.

reklama
reklama