Můj kousek štěstí

Eva Burešová: Proč má zakázáno usmívat se?

Kdo by se divil, že v televizním seriálu téměř nesleze z obrazovky? Herečka Eva Burešová je tak krásná, že by mohla představovat i princeznu v celovečerní pohádce. Je logické, že získala hlavní roli v seriálu Slunečná, kde ztvárňuje krásnou a hodnou statkářku, která má zlou sestru. Podobnost s Popelkou je tu čistě záměrná.

">

Přesto anebo právě proto se najdou závistivci, kteří i v tomto případě hledají vadu na kráse. A kdo hledá, najde. „Jste moc hezká, ale jen když se nesmějete,“ nechala se slyšet fanynka Věra. A tak se půvabná brunetka setkává s odvrácenou tváří popularity.

Z její reakce je ovšem dobře patrné, že si nenechá nic líbit. A vy vypadáte poměrně inteligentně, než začnete psát hovadiny na cizí profily,“ odmrštila nevychovanou ženu. Zároveň se svěřila s tím, že to nebyla výjimka a že lidé na její netradiční úsměv občas poukáží.

Já se smát budu stále a ještě více! Smích totiž léčí,“ vzkazuje Eva posměváčkům, že si z jejich útoků nic nedělá. V této souvislosti je dobré vzpomenout si na znaménko na obličeji modelky Cindy Crawford (54). Neodstranila si ho, naopak, udělala z něj přednost.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Štítky:

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden