Eva Holubová: Naříká si na manžela

Většinou manžela velebí až do nebes. Je pravda, že manžel Evy Holubové, výtvarník Miroslav Zdeněk, měl se ženou vždy svatou trpělivost. Protože herečka svatá podle všeho nebyla, je bohémské povahy, žádná tichá voda, a v minulosti, jak sama přiznala, podlehla démonu alkoholu.


Protože je to silná žena, zvítězila a dokázala se zařadit do normálního života. Manžel stál vždy pevně a neochvějně po jejím boku. Někdy se však Eva neudrží a prozradí, co ji na partnerovi, s nímž se sblížila již roku 1991, tedy před úctyhodnými třiceti lety, rozčiluje.

„Nedávno jsem točila a hned pak rychle utíkala domů, manžel měl narozeniny,“ vypráví hvězda filmu Pelíšky. „A on mi řekl, že nejhezčí dárek mu dám, když ho nechám koukat na televizi, kde běžel takový ten kulečník, že to má rozkoukané,“ dodává herečka.

Je jasné, že celou situaci nesla těžce. Když se vzpamatovala, v duchu si řekla: Nevadí, jen ať si kouká na kulečník. V mnoha jiných ohledech je výtvarník vynikající: nosí snídani do postele, pere, už se naučil i věšet prádlo. Je šikovný, ne každá hospodyňka umí tak jemně nakrájet cibuli jako on.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden